Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tartozásomat, amit nem tudtam...

Tartozásomat, amit nem tudtam fizetni átadta a bank egy behajtó cégnek, leszázalékolt vagyok,6 órában dolgozom, Letilthatja a bank a a fizetésemböl?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
igen
2012. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
csak ha az apeh-nek adta át a bank, ami már lehetetlen, mert az állam nem foglakozik már ilyen jellegű behajtásokkal. csak ha állami hitelről van szó (Diákhitel mondjuk), sima behajtó cégeknek nincs ehhez joguk. egyezkedni kell velük.
2012. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jött levél kb. 3 hónapja, abban aztz írták hogy lefogják a nyugdíjamból vagy fizetésemből. Akkor nem volt semmiféle jövedelmem, most van ez a 6 órás munka. Gondolom ennyi idő alatt nem évül el vagy felejtkeznek meg róla...
2012. jan. 20. 20:29
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha munkába állok a behajtócég automatikusan értesül erről és levonásra kerül az összeg?
2012. jan. 20. 20:30
 5/16 anonim ***** válasza:

kemény dió!

Tényleg sajnálom a dolgot.

Ha nem vagyok indiszkrét meg kérdezhetem mennyivel lógsz a Banknak?

A behajtó cégnek 90 nap utáni tartozásokat adják le!

Te most itt tartasz.

Megpróbálnak majd elhívni, hogy tudod rendezni.

Mond azt, hogy hajlandóságom van, eddig nem volt munkahelyed és most van. Hűzni kell aa dolgot!!!

2012. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*felhívni
2012. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vettem fel hitelt (190e ft), amit a volt páromnak kellett volna fizetnie havi 9 e-rel, de ő nem tette meg,amiről akkor értesültem mikor jött a levél, hogy három hónapos elmaradásom van. És most én szívom a levét....
2012. jan. 20. 20:56
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a pénzt neki adtam, ő költötte el, ezért is lett az megbeszélve, hogy ő is fogja fizetni!
2012. jan. 20. 20:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha nem veszem fel a telefont, nem reagálok a hívásaikra, akkor mi történik?
2012. jan. 20. 20:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Megtalálják a módját!

Na most 190 e HUF nem sok, de azt nem jelenti, hogy nem kell kifizetni! Ki kell.

Ez amúgy Deviza alapú hitel vagy forint?

2012. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!