Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tartozásomat, amit nem tudtam...

Tartozásomat, amit nem tudtam fizetni átadta a bank egy behajtó cégnek, leszázalékolt vagyok,6 órában dolgozom, Letilthatja a bank a a fizetésemböl?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A fizetésem az egyik ismerősöm bankszámlájára megy, onnan is levehetik?
2012. jan. 20. 21:03
 12/16 A kérdező kommentje:
Forint!
2012. jan. 20. 21:03
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha forint akkor esély sincs rá, hogy csökkenjen.

Az jó ha másnak a kártyájára megy a fizú!

Próbálj kérni kölcsön valakitől rokon, barát!

Ha nincs kitől akkor próbálj a cégtől, de ha új vagy akkor sanszos a dolog!

2012. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha más megoldás nincs és felhív a behajtó akkor mond meg, hogy a felével tudod fizetni talán!

Miért?

Mert ha látják, hogy azért fizetel de nem a teljes összeget akkor azt nem mondhatják, hogy nincs hajlandósságod se fizetni!

Ha meg majd jobban állsz akkor fizeted normálisan!

2012. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem a bankban fogják tiltani, hanem a munkáltatód fog kapni egy értesítést, miszerint a (nettó) fizetésed x%-át hova kell utalnia.
2012. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem a bankban tiltják.Ez hülyeség. Apósomnak is fognak ilyent.A munkáltatójához ment a bírósági végzés és eleve úgy kapja a fizetését,hogy már le van fogva belőle az a 45e ft.
2012. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!