Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megvádoltak hamisítással,...

Megvádoltak hamisítással, jogtalanul mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm megvádolt hogy igazolást hamisítottam. Csak nem tudom hogyan.. Semmi valóság alapja,nyomoz is utánam! mi tévő lehetek?

18/L


2012. febr. 6. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmitévő. Egyéb tennivalód az ügy kapcsán nincsen.
2012. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak elég megalázó érzés,mikor tudom hogy nem így van.
2012. febr. 6. 13:16
 3/11 nem dávid ***** válasza:
Ha nem hamis az igazolás akkor nyugodt lehetsz. Annyit tehet hogy felhívja az orvost hogy tényleg ott jártál-e akkor és hogy ő adta-e.
2012. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy a magyar jogban él az ártatlanság vélelme (google-zd ki a jogszabályt "ártatlanság vélelme"

nem neked kell bebizonyítani, hogy ártatlan vagy, hisz hogy a csudába bizonyítanál valamit amit NEM követtél el. neki kell bizonyítani a bűnösségedet.


amúgy ki írta az igazolást? egyszerűen az illető elmondhatná és kész ? vagy ez nem megoldható?

2012. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rágalmazásért elég csúnyán megütheti a bokáját a tanártod a törvények szerint, ha a vádja csak feltételezésen alapul. Volt nekem is hasonló tanárom, Isten nyugosztalja (kinyírták, nem én tettem).
2012. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos,nem hisz el semmit. És ami a legrosszabb,hogy mindent a hátam mögött csinált,kibeszélt. Másoktól tudtam meg mit tervez. Megalázó nagyon.

Tavaly eltüntette az igazolásomat,még jó hogy az orvosom még egyszer adott.

2012. febr. 6. 14:56
 7/11 anonim ***** válasza:

"mondd meg neki, hogy a magyar jogban él az ártatlanság vélelme"


Ezért írtam, hogy nincs semmi teendője. Amit el sem követett (bár volt már rá példa) de elég nehéz bárkire is rábizonyítani.

2012. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"amúgy ki írta az igazolást? egyszerűen az illető elmondhatná és kész ? vagy ez nem megoldható?"


Könyörgöm! Mi a ráknak??? Az ártatlanságot mióta kell bizonygatni?

2012. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. Ahogy lesz úgy lesz.

Én tudom hogy ártatlan vagyok.

2012. febr. 6. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:

apáddal írasd be:

Leányom jelezte, hogy tanár úr megkérdőjelezte, hogy a

...... napon kiállított igazolása valódi.

Kérem, amennyiben leányom tanulásával vagy magaviseletével kapcsolatban kérdése vagy gondja merülne fel, akkor szíveskedjen velem egyeztetni.

Megtalál: ....

Tisztelettel: ...... szülő

2012. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!