Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha évekkel ezelőtt igazságtala...

Ha évekkel ezelőtt igazságtalanul megvádoltak és kirúgtak, most vissza akarnak hívni, visszamennél erre a munkahelyre?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem a mostani előtti munkahelyem csinált hasonlót, plusz csaltak a bejelentésemmel. Meg mással is. Sose mennék vissza hozzájuk, főleg, hogy most a munkaügyi felügyelet vizsgálja is őket, lebuktak. Ilyen helytől óvjon az ég.


Csak olyan helyre mennék vissza ilyen esetben dolgozni, ami stabil cég, a munkavállalókkal és a munkaügyi kötelezettségeik ügyében tiszták, és ha azóta már nincs ott az a társaság, akiknek a kirúgásomat köszönhetem.

2009. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is detto ugyan ez történt, akkor még le is húztam egy szép pofont az igazgatónak, aztán érdekes, ez volt 4 éve, most meg xarban vannak, és vissza akarna hívni, mintha mi sem történt volna, de természetesen szó nem lehet róla. Azért álljon meg a menet, tudja kivel szórakozzon, úgyhogy a válaszom: egyértelműen NEM !
2009. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy rúgtak ki létszámleépités címén, hogy az "törvényes" legyen, végkielégítés stb. Aztán a korom miatt csak a nyugdij maradt. Most meg nincs szakképzett, tapasztalt emberük. Csak a pénz miatt gondolkodom rajta, mert az jól jönne. Sajnos az intrikusok most is ott vannak.
2009. szept. 11. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem találsz máshol normális munkát, akkor én megpróbálnám.
2009. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

végkielégítés, nyugdíj és vissza akarnak venni....... ez olyan ismerős valahonnan .......... nem a BKV-nál dolgoztál? :)



bocsi, de ezt nem hagyhattam ki. :)


ismerni kellene a részletes körülményeket, de én nem tartom valószínűnek, hogy visszamennék.

2009. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Velem is megesett ez. Sajnos én visszamentem... Nem kellett volna. Én nem mennék vissza a helyedben.
2009. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem BKV, de állami cég. Végkielégítés adózás és egyebek miatt kb. 120 ezer ft volt, két éve.
2009. szept. 11. 23:33
 8/9 anonim válasza:
Soha!!!
2009. nov. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem megyek, már találtam más megoldást.
2009. nov. 19. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!