Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Damu ügy! Nekem megint ügy...

Damu ügy! Nekem megint ügy tűnik egy újabb rosszul hozott ítélet, ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Damunak nem ez volt az első "nőverős" ügye.

Azokat ejnyebejnyével megúszta.


Aki sorra veri a nőit, abból meg kinézem, hogy meg is erőszakolja.

Szerintem egy nő sem fogja ország-világ bevádolni ilyennel a "tévésztárt", ha nem igaz. Eleve elég megalázó az egész procedúra, és azzal is tisztában van, hogy nagy nyilvánosságot kap az eset.


Egyébként egy alacsonyabb nővel sokkal macerásabb állva, mint egy magas nővel...

2012. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Külső szemlélőként nagyon nehéz megítélni, hogy mi történt pontosan.


De az, amit Damu ügyvédje előadott, az undorító volt.

2012. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

egyébként attól hogy a média közöl ezt meg azt, vagy pontosan, vagy nem, tulajdonképpen nem sokat jelent, mert csak egy általános tájékoztatást ad a nyilvánosságnak, a nyilvános dolgokról. A média inkább kavarja a dolgokat, csak hogy legyen miről beszélnie a laikus, hozzá nem értő jónépnek, addig is nő a nézettség, az olvasottság, az hogy sokszor olyanok osztják a témában az észt (Hajdú Péter típusú emberek) akiknek gőzük sincs róla, se a jogról, de a jónépnek mégiscsak

ők a könnyen elérhetők, mert az a szórakoztató meg érthető.


A bírónő is mondta h ők sosem a médiából tájékozódnak, a bizonyítékok alapján döntenek, ha valaki tényleg tudni akarja mi történik menjen el a tárgyalásokra. Higyjétek el, értenek ők (magasan képzett szakemberekről van szó, sokéves gyakorlattal) ehhez!!!


Én egyetértek az ítélettel, sztem Megérdemelte a damu, és nem ilyen "embereket" kéne "sztárolni"...

2012. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ártatlan Damu és volt több hasonló ügye.


DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!


Az a gond, hogy egy nő bármit mondhat ha megerőszakolták ha nem. ÉS így tovább. Mindig nekik fognak adni igazat. Szánalom. Semmi sem volt egyértelmű szerintem, egy nő meg simán kiprovokál ilyet, és még meg is tudja játszani magát. Előhozza a régi sérelmeit és máris bőg. ÉS elhiszik. Jó lehet benne valami, de nehogy már azért ítéljék el Damut, mert feltételezhetően megerőszakolt egy nőt.


Bizonyítják be. MErt az hogy nő valaki, akkor minden joga megvan arra, hogy egy esetleges áártatlan embert a börtnb e küldjön. Képzeljétek el, hogy a ti baránőtők azt hazudnám, megerőszakoltad őt. El fognak ítélni. Mit tudsz tenni?


Semmit, mert a nő felé billen a léc. Nem azt mondom, hogy nem történik erőszak, de Damu esetében nem biztos, hogy így volt.


Amolyan revans hadjárat szerintem ellene. Nem akarom védeni őt, de legyen már objektív a magyar törvényhozáás.


Szoval kicsit ártatlan az ügyben sztem, Damunak világvége van..

2012. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ez a nő egy fostos kis tetű, a Damu sem egyszerű!

Nekem egyik sem szimpi.

Mindenesetre érdekes világban élünk.

Én megpofoznám mind a kettőt!:)

2012. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!