Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 17 Évesen össze vesztem a...

17 Évesen össze vesztem a csajommal, adtam neki 1 pofont fel jelentett ő 16 csináltatott át leletet 8 napon belül gyógyuló sérülése volt! De 2 nappal később vissza vonta a feljelentést ez hónapokkal ezelőtt volt! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Most ismét fenyeget hogy fel jelent,eddig nem volt még semmi ügyem... Mire számíthatok??????? Csak olyanok válaszoljanak akik valóban tudják ezt hogy mire számíthatok??

2012. ápr. 2. 21:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj kisfiú! Majd amikor valaki újra feljelent és lesittelnek majd ott megtanulod, hogy ne legyen olyan nagy a pofád!Bennt" szeretik" az ilyen fiúkát aki veri a nőket!
2012. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
74%

8 napon belül gyógyuló sérülés az a BTK. szerint könnyű testi sértés, ami csak magánindítványra büntethető (a hatóság az észleléskor nem indít hivatalból eljárást, csak a sértett feljelentésére) és egyike a 6 magánvádas bűncselekménynek, ami azt jelenti, hogy a vádat nem az ügyész képviseli, hanem a magánvádló, aki többnyire a sértett, de mivel ő is kiskorú ilyenkor a törvényes képviselő: szülő v. gyám.


Viszont a magánindítványt 30 napon belül elő kell terjeszteni, utána már nincsen rá lehetőség.


Szóval fellélegezhetsz öcsi, no para :D de amúgy se lett volna semmi, ha ügy lett volna belőle, ilyen pitiáner ügyért max. kapsz egy megrovást, ezért nem küldenek Tökölre a kiskorúakhoz nyugi :D

2012. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
73%
fúj de undorító vagy. téged akkor kellett volna megfojtani, amikor anyád megszült....(L/16)
2012. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
Utálod a nőket? Csaknem a fiúkat szereted, mucus?
2012. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
43%
Azért egy lányt nem szép dolog felpofozni. Egyébként a feljelentés kamu sztori mert 18 éven aluli nem jelenthet fel embert maximum a szülei jelenthetik fel. És mivel 8 napon belül gyógyuló sérülés, vér nem volt így a rendőrség ebe a dologba nem csinálhat semmit, ne parázz csak be akart ijeszteni ne foglalkozz vele, nem tudnak veled mit csinálni.
2012. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%
Csak azt nem tudom mit válaszolgattok egy ilyen kreténnek, mikor nyilvánvaló, hogy provokálni akar. Írni nem tud, esze nincs sok, kell neki egy kis szórakozás, esélyes hogy a kérdés is kamu. Ti meg aszisztáltok hozzá...
2012. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%

22.07-es vagyok.

te még a válaszaidban is agresszív vagy. Nem csodálkoznék, ha bejönne a jóslatom.

2012. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
62%
Elég undorító egy teremtmény vagy bazzeg. Nem neveznélek embernek... Nagyon a legalja az, aki megüt egy nőt. Ráadásul a hozzászólásaidból úgy érződik, hogy még büszke is vagy rá. Gyomorforgató...
2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%
Mire számíthatsz? Arra, hogy egyszer emberedre akadsz és az majd 8 napon túl gyógyulólag intéz el! Mert annak a lánynak lehet apja vagy fiú testvére is!
2012. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
58%
Remélem megtalál a csaj valamelyik rokona...
2012. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!