Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamis vád, könnyű testi...

Babi0906 kérdése:

Hamis vád, könnyű testi sértéssel. Hogy bizonyítható be, hogy hozzá se értem? Ellenben a vádló, hogy bizonyítja be, hogy én bántottam őt?

Figyelt kérdés
A szüleim szomszédjáról van szó.Tavaly volt egy kisebb balhé amit én a kocsiból néztem végig mivel nem akartak a szorgalmi úton kiengedni,majd amikor végre azt hittem sikerülni fog a nő rávetődött a kocsimra és püfölni kezdte.Kiszállni nem tudtam mert épp egy autó fér ki. A férje és nővérem szedte le a kocsiról ne hogy alá kerüljön meg beverje a szélvédőmet.Most azt állítja a rendőrségen,hogy én bántalmaztam holott még csak egy légtérben sem voltunk.

2012. ápr. 12. 18:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hasonló a helyzetem.Párom volt felesége azt adta be a rendőrségen, hogy ököllel meg ütöttem, a jobb szeme alatt van egy duzzanat, és a házi orvos annyit írt látleletre hivatkozva, hogy ütés következtében keletkezett sérülés. Ez az egy papírja van ellenem, tanúja nincs, bár lehet megkér valakit. Volt egy bírósági tárgyalás ahol szóváltásba keveredtünk és a végén azt mondta nekem, hogy fejezzem be, vissza kérdeztem miért feljelentesz, azt mondta még az is elő fordulhat. Előzmény, a páromat is feljelentette bántalmazás miatt, de nem lett belőle semmi.Amikor ki hallgatnak, meg tagadhatom e a vallomás tételt, mondván nem követtem el a bűncselekményt? Mikor kell meg vádolnom a hamis váddal?
2012. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!