Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Folytonos magánszámról érkező...

Folytonos magánszámról érkező hívások! Mit tesz ilyenkor a rendőrség?

Figyelt kérdés
Mindennap délután 1-2-szer... Magánszám, ezért kideríteni nem lehet. Mit lehet tenni ilyen esetben?

2012. ápr. 21. 22:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%
Nálam is volt ilyen, és én felvettem, majd letettem az asztalra. A hülyéje, v negyed óráig tartotta, mire ráeszmélt, h már pörögnek a percek. Végülis az ő pénze.
2012. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem értem. A kérdező nem ír semmit arról, hogy mi a baja. az indulatokat sem értem. Az én számomat sem írja ki a telefon. A vonalasat sem, az titkos. Mi rendkívüli van ebben? Semmi. Ha a teló csak azt írja ki, hogy Magánszám, abban sem lehet biztos, hogy ugyanaz hívja. Véletlen is lehet. Vagy olyan valaki hívja, akinek fontos lenne a dolog, de nem akarja vagy nem tudja sűrűbben csengetni.

Más lenne a képlet, ha zaklató hívás lenne. Fenyegetés, zsarolás, szóbeli „spam” stb.

2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Jaja, a legjobb, ha felveszed, de nem szólsz bele, és akkor az idióta pénze fog fogyni.
2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

13 áruld már el, miért idióta?

Vagy miért vagyok én idióta, mert én is így használom a telefonomat? A vonalas és mobil számom is titkos. Amikor nem volt az, sok rábeszélős hívásom volt. Amióta titkosak egy sem. Mi ebben az idióta dolog?

2012. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

bocsánat, hogy nem írtam. El voltam fogalva.

Köszönöm a válaszokat.

Zaklatni szóban nem,mivel nem szól ble. kb 5mp után lerakja.

2012. ápr. 21. 23:00
 16/26 anonim válasza:
100%
14-es, na ezért, amit a kérdező írt. Miért, normális dolog felhívni valakit, aztán kussban maradni és néhány másodperc múlva lerakni? Egy időben engem is hívogatott valaki rejtett számról, de semmit se akart. Aha, tök normális.
2012. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, minden nap hívott, és amikor felvettem, letette. Teljesen az agyamra ment, már folyton azt vártam, mikor fog megint csörögni az átkozott telefonja. Bementem a szolgáltatóhoz, megkérdeztem,meg tudják-e mondani, milyen számról hívtak, azt mondták, meg tudnák, de nem tehetik az adatvédelmi törvény miatt, de ha feljelentést teszek a rendőrségen zaklatás miatt, akkor a rendőrségnek elárulják, ki a hívó. Vagy kérhetek új számot 6000-ért.

Úgyhogy kihúztam a telcsit (vezetékes volt), és azóta is csak akkor dugom be, ha hívni akarok valakit. A mobilomon elérnek az ismerőseim.

2012. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó: Konkrétan az érdekelt volna, hogy most ha a rendőrség elárulja a számot, tesz is valamit azon kívül?

Vagy megmondja a számot, és intézzem el, ahogy akarom?

2012. ápr. 22. 00:01
 19/26 anonim ***** válasza:

990 Forintért ki tudod deríteni, hogy ki hívogat, persze ha ez neked meg ér ennyit.

[link]

2012. ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

16: Van néhány dolog, amit figyelmen kívül hagysz, amikor nem értesz velem egyet. Biztosan elkerülte a figyelmedet.


1. A kérdező nem írt arról, hogy a csengetésen kívül egyéb is történik-e. Csak most, már a beírásom után írja, hogy ha felveszi, akkor a másik nem szól bele.


2. Én arról írtam, hogy a rejtett számon történő híváskezdeményezés normális dolog. Abban semmi rendkívüli sincs.


3. Ezen felül ez nem rendőrségi ügy, ha csak szórakozik.


Abban egyetértek, hogy nem normális valakit ilyennel bosszantani. De önmagában nem bűncselekmény.

2012. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!