Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg hátrány egy bíróságon...

Tényleg hátrány egy bíróságon ha a vádlottnak ez az első alkalom h loptt és nincsenek ott az agresszív szülei és amellett még rendes ember csak 1x megbotlott?

Figyelt kérdés
Csak mert azt írtak h ha ezek megvannak akkor figyelmeztetéssel megússza a vádlott. Igaz ez? Vagy ez csak rasszista szöveg ? És arra akart kilyukadni h a romák mindent megusznak ???? Ha En pólók egy kis apróságot a boltból és lebukok, rendes gyerek vagyok aki tanul dolgozni szeretne, jó családban nevelkedtem de ez lenne az első lopások akkor jól megbuntetnenek egy több 10 ezres csekkel ?
2012. máj. 12. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

Ellenpélda:

- miskolci "halál a magyarokra" cigányok,

[link]

- tavaszmező utcai eset:

[link]


Miskolc: tizenegy ember kapott összesen 41 év börtönbüntetést első fokon,

Tavaszmező: hétnek összesen 29 év jutott.

2012. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%

Mindenki szeretné minél kevesebbel megúszni. Te is, a zámolyi gyilkosok is, és az is, "aki" a napokban erőszakolt meg és vert agyon egy 80 feletti mamikát pár forintért.

Az ítélethirdetés _előtt_ mindegyik igencsak megbánta, sőt: teljes mértékben új életet is akart kezdeni.

Aztán később valahogy nem sikerült. Remélem, nálad megfelelő elrettentő erő lesz az eljárás, hogy az életed hátralévő részében egy esetben se kerülj összeűzésbe a törvénnyel...

2012. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mikor már azt hittem h megúztam( mert azt hittem,hogy meg fogom úszni,mert 5 hónapig nem jött semmilyen levél,én már akkor is azt megfogadtam,hogy SOHA TÖBBET !!! Nem éri meg :(

Pedig akkor még nem volt semmilyen büntetés meg értesítés,semmi !

Ténylegn sajnálom tényleg csak kis érték volt,nem vagyok rossz ember,se tolvaj,se bűnöző,meg gyilkos.

Szeretném élni az életemet nyugodtan,most lesz szakmám és dolgozni szeretnék,kocsit,nem azon rettegni,hogy mit kapok :(

2012. máj. 12. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!