Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megvertem egy gyereket (egy...

Megvertem egy gyereket (egy ütésből) a suli előtt de úgy. Hogy eltörtem az állkapcsát. Holnap tuti be fog jönni az annya. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 13:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni de, a gyerek osztálytársam és 12 éves vagyok.
2012. jún. 6. 13:55
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni először is, lassan ideje (anyja, nem "annya", stb.), másrészt meg itt már nem tudsz csinálni semmit. Jól meg leszel szidva, esetleg anyádék megvernek mint a lovat, majd lehet, hogy bocsánatot kell kérj az áldozattól. Ennyi, a többit anyádék intézik (kórházi ellátás, stb.) mert te azt nem tudod.
2012. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Örülhetsz ha csak kirugnak, jobb esetben fel is jelenthetik a szüleidet, s mehetsz a fiatal korúak börtönébe!
2012. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Mondd el hogy véletlenül ütöttél rossz helyre, nem akartál ekkora sérülést okozni, és nagyon sajnálod.
2012. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak az a szerencséd, hogy még nincs hatályban az, hogy 12 éves kortól büntethető lehessél. Mellesleg nem tudom, hogy mi állt a háttérben, úgyhogy nem akarok ítélkezni, de a szüleid, az ő szülei, és a tanár hibája, hogy ezt nem akadályozták meg. Remélem tanulni fogsz belőle és nem bűnözőként fogsz megjelenni a társadalomban.
2012. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Csiß ***** válasza:
100%
Lehet holnap a te állad lesz eltörve :) Én erre is felkészülnék a helyedben :P
2012. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha az iskola előtt megveri az egyik gyerek a másikat, az miért a tanár hibája?
2012. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Üsd le őt is.
2012. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Andizsuzsi: nem csak a tanár hibája, de nyilván ő is tehetett volna valamit a helyzet kialakulása ellen.


Persze így, hogy nem ismerjük a teljes történetet, nincs jogunk ítélkezni a tanár felett.

2012. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egy ilyen durva ütésért valószínűleg repülsz az iskolából. Remélem apád is jól felpofoz majd.
2012. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!