Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csattogtatja az állkapcsát?

Miért csattogtatja az állkapcsát?

Figyelt kérdés
Csak néha csukja úgy össze, hogy a fogai koccanak egymással és ezáltal csattogtató hangot ad ki? Miért csinálja ezt? Véletlen vagy jelez valamit? Husky 7 hónapos és többet tud aludni,mint amennyit ébren van.

2012. jan. 18. 10:26
 1/8 Akiteki ***** válasza:

Nem véletlenül ásításkor csinálja ezt?

Minden kutya többet alszik, mint amennyit ébren van.:))

A kutyák alvásigénye napi 15-18 óra. Mivel sem olvasni, sem netezni nem tudnak, a tv-t meg ritkán élvezik, ha épp nem foglalkozik velük az ember, jobb híján alszanak.

2012. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem valami játékos, 2 napja van meg és eddig semmi játék nem érdekelte. ost előkerítettem neki egy plüss állatot, azt erőszeretettel rágcsálja,de se labdázni se semmit nem szeret csinálni...msto is itt döglik mellettem XD Mondjuk nem baj, inkább heverésszen,mint elemire szedje a lakást. csak a simi az,ami érdekli...HA ásít, akkor ásít...csattogatni csak úgy spontán mikor jön utánam ki a szobából...
2012. jan. 18. 13:39
 3/8 Akiteki ***** válasza:
2 nap óta még hiányzik neki a falka. Majd feloldódik. Labdázni is fog.
2012. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos izgatott:)
2012. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva 14 kutyával élt együtt...és éjszaka mi is kint alszunk vele még a nappaliba,mert vinnyog...lehet azért csattogtatja a fogát is néha,mert hiányzik a falkája?
2012. jan. 18. 14:11
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Nem tudom, itthon ilyet nem csinált.:)

Most nőnek a P1 fogai. Vegyél neki préselt bőr műcsontot, hátha csak rágni akar és nincs kéznél a papucsom.

2012. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma kapott egy plüss oroszlánt,mert kapott hazafelé egy giga teniszlabda szerűséget,de rá sem hederít. Az oroszlánnak már amputáltam az egyik szemét,mert erőteljesen kezdte lerágni, a lyukat pedig sebészeti pontossággal bevartam :D
2012. jan. 18. 14:31
 8/8 Akiteki ***** válasza:
A labda nem igazán a kedvence. A plüssjátékok inkább. Anyjának egy hatalmas fókája volt kiskorában, mindenhova vinnünk kellett. Eddig egy pókmajmot nyúztak Kismettel, de hát egyedül nem igazán lehet azt sem szétcincálni.
2012. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!