Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvertem a kutyam! Haragudni...

Megvertem a kutyam! Haragudni fog most mar ram?

Figyelt kérdés

majdnem az osszes cipom tonkre tette mar.

tegnap vegre megvettem eg nike nyari cipot amire elegge sporoltam.ma mar szetragta teljesen.2 perc alatt.

amikor lattam megfogtam a cipot es eleg nagyot rautottem vele a segger.majd a helyere kuldtem es nem johetett el onnan.azota ra sem nezek,figyelembe sem veszem bunteteskepp.

nincs gond a nevelesevel,minden rendben van,de a cipok a maniaja.


2012. máj. 4. 20:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
49%

De, van gond a nevelésével. Tanuld meg értelmezni a kutyád viselkedését, aztán magadat csapdosd fejbe, annak talán lesz is hatása.

Ha tudod, hogy a kutya szétrágja a cipőket, akkor egyrészt tedd el előle, pláne ha új és drága, másrészt meg találd ki, miért rág cipőket és szűntesd meg az okát. Ez a módja, nem a kutya értelmetlen csépelése. Fogalma sincs szegénynek, miért kapott ki, ő nem ember, nem úgy működik, ahogy azt te elképzeled.

2012. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
50%
Az nem megoldás ha a kutyát megvered amikor valami rosszat csinált.Nyilván azért rágja meg a cipőket,mert unatkozik.Mennyit sétálsz vele naponta?Agyilag is fárasztva van?Sétálj vele még többet és taníts neki trükköket,játssz vele és vegyél neki játékokat amiket rághat.
2012. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

hozza teszem,meg mielott valaki allatkinzonak hiv hogy :

imadom a kutyam,elosszor utottem meg,de abban a pillanatban nagyon betelt a pohar.

2012. máj. 4. 20:10
 4/39 A kérdező kommentje:

vagy kb 20 jateka.

ma is rendesen lefarasztottam,megvolt a ketszer masfel oras seta,jatek.mielott megragta jol kialudta magat.

nem arrol van szo hog utom verem,elosszor tettem,reflexbol jott,es utoljara.

2012. máj. 4. 20:14
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem ha felne tolem ezentul.szerintetek fog?
2012. máj. 4. 20:15
 6/39 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan, nem lesz semmi baja attól a fenékre csapástól.

A mi staffordunk kapott már ettől nagyobbakat is. Muszáj megmutatni mit szabad, mit nem és nem mindig használ a szép szó egy makacs, erőteljes kutyánál.


Amúgy kutyáknál nincs ilyen, hogy "haragszik".

Az előfordulhat, hogy ezentúl fél tőled, ha megemeled a kezed, de 1 ütés nem hinném, hogy ilyen nagy traumát okozott volna neki.

Az is igaz, hogy jobb a bajt megelőzni és elpakolni a cipőket.

Mi is ezt tesszük :))

2012. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
52%
Elég hiperaktív kutyád van. :)) Amúgy szerintem sem olyan nagy dolog, hogy megütötted, hisz ezentúl talán megérti, hogy ezt nem szabad!!! Ez nem állatkínzás.
2012. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
52%
És nem fog félni! ;) ne aggódj emiatt
2012. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Gondoltál már arra hogy elrakod a cipőidet egy olyan helyre, ahol nem tudja őket megrágni? Még ha a szekrény tetejére is kell raknod azokat...
2012. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Az enyem is AMSTAFF.remelem ertelmezte hogy miert kapta.
2012. máj. 4. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!