Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi illegális? A marihuána,...

Mi illegális? A marihuána, vagy a benne lévő hatóanyag?

Figyelt kérdés
azt hallottam x embertől, hogy thc-t tartalmazó gyógyszereket használnak magyarországon is a rákos betegek számára. ez igaz?

2012. jún. 7. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%

" te büdös bunkó!"


Inkább vagyok bunkó, de legalább ember.

2012. jún. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

előző, meg ne haragudjál de a füvesek mióta nem emberek??

most szerinted aki alkoholizál az valamivel másabb? hát elmondom nem, sőt az még rosszabb. csak hogy az legális..

2012. jún. 9. 00:44
 13/15 A kérdező kommentje:

szerintem az inkább az ilyeneket kéne mint te:DD aki nem képes felfogni hogy egy k*va kérdésre választ várnak nem pedig fikázást.


senki nem kérte h ide gyere szídni a drogosokat :DD talán te vagy ilyen nyomorék, hogy még azon a szinten tartasz, hogy szídni kell a másikat... egyébként hol baj az neked hogy füveznek az emberek? az azt jelenti hogy neked is kell talán? nem hiszem..

2012. jún. 9. 00:49
 14/15 an00nym ***** válasza:

úgy szeretem amikor itt dobálóznak a "hozzáértők" hogy thc így meg thc úgy, először is, THC alatt ha csak a fontosabbakat nézzük akkor is 3 kannabionid rögtön(delta-8-,delta-9-tetrahidrokannabinol és THCV, legalábbis a rendőrség őket nem szereti, ez valóságban kicsit bonyolultabb, de most nem tartok kémia órát) másrészt

-nem a fájdalomra adják végső stádiumban, a kenderben lévő CBD(cannabidiol) pusztítja a rákos sejteket és jó orvosság a kemoterápia mellékhatásaira

-a thc nem gyógyhatású így nem alkalmazzák gyógyszerekben

-Magyarországon pláne nem, Ausztriában,Svájcban, Németországban,Hollandiában, Dániában, Nagy-Britanniában Kaliforniában és 12másik Amerikai államban alkalmaznak dronabinolt és orvosi kendert

-a drog szóról annyit hogyha a WHO meghatározását a szóra és néhány itt arcoskodó ember mentalitását ötvözzük, minden étel drog>módosítja a tudatot>nem leszel éhes, szűkebb értelemben, a tea pl, drog, koffein van benne ami egy stimuláns(csak példaként)

-ha valakinek bővebb információ kéne a kenderrel vagy bármely más tudatmódosítóval kapcsolatban bátran keressen privátban vagy olvassa sokat a Daath.hu fórumát, a legmegbízhatóbb hely ha tudatmódosítókról akarsz tudni bármit)

2012. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 an00nym ***** válasza:
és hogy válaszoljak a kérdésre, mindkettő, a marihuána és a thc is illegális kis hazánkban
2012. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!