Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítséget kérnék ebben az...

Segítséget kérnék ebben az ügyben. Kihez, mihez forduljak?

Figyelt kérdés
Volt egy telefonom és bevittem egy mobil szaküzletbe de csak bizományiba vették be. Később mentem érte már nem müködött. Állítólag megakarták venni csak amikor 2-t léptek az ajtótól már nem volt jó a telefon. Nem vitték el. Így se pénzem, se telefonom. Kunyerálnom kellett meg futni elég sokat hogy legyen egy csere telefonom. Most kihez forduljak?? Köszi.

2012. jún. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Így már senkihez sem, vegyél másikat, nem nagy dobás egy olcsó mobiltelefon
2012. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Amikor beadtad bizományiba a telefont írtatok egy szerződést?? egy papírt? Hogy X típusú X.éves működőtelefon ezen és ezen a napon be lett adva X.Y nevű emberke által??

Ha van ilyen amiben le is van írva,hogy az üzlet tőled működő telefont vett át,akkor azzal mehetsz panaszt tenni a megfelelő helyre. Ha nem volt semmi ilyen papír akkor semmit nem tudsz csinálni.

2012. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony bizony ha van szerződés akkor nyert ügyed van.
2012. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van papírom de hova menjek??? Azt én se tudom jó nem nagy összegű volta telefon de akkor is diák vagyok nekem minden forint számít.
2012. jún. 19. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:
fogyasztóvédelemhez
2012. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És helyileg azt hol mert már írtam nekik de nem kaptam választ :S jó ideje
2012. jún. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!