Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova forduljak? Mi adhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova forduljak? Mi adhat segítséget?

Figyelt kérdés

25 éves értelmiséginek számító, de valójában ahhoz közel sem álló srác vagyok.:D


A probléma egyértelműen belőlem fakad, valami az én szocializálódásomnál lett elferdülve...


A gyakorlatban az a helyzet, hogy van egy 3 éves kapcsolatom, amely teljességgel tönkretesz mentálisan. A barátnőmtől szinte már félek, amikor felhív már pánik szerű érzésem van, hogy vajon, most mivel fog lelkileg zsarolni, milyen csúnya dolgokat mond megin a családomra, anyámra.

Az ő szülei meg az én szüleim is trapára vágtak idegileg. Természetesen én vok a hibás mindegyikük szemébe, csak mindegyikükébe más szemszögből...


Szeretnék kiszállni ebből a kapcsolatból, de nincs hozzá lelkierőm, egyszerűen képtelen vagyok rá. Elkezdtem antidepresszívumokat szedni, hogy hátha el érzéketlenítenek és akkor simán odébb tudok állni. Majd nem egy évig szedtem de semmit sem használt etéren.

Szeretném ha valaki tanácsot adna, hogy hogyan legyek képes megerősödni, visszakapni önmagam és lelkierőt gyüjteni ahhoz, hogy kilépjek ebből a kapcsolatból, amelyben csak szenvedek.


2012. jan. 3. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi abban a nehéz, hogy: "Bocs! Ez így nekem nem jó, hagyjuk abba!"
2012. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Függő típus vagy. Neked ez kell, csak épp hazavágod vele magad. Két megoldás van: nyavajoghatsz tovább, mint a fürdős...va, vagy felnősz szépen, és szakítasz a pároddal.
2012. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a csajod legközelebb felhív, szépen végighallgatod, mit akar mondani, ha befejezte, elköszönsz és lerakod.

Ha találkoztok otthon vagy akárhol és hisztizik, kikötözöd, és megdugod úgy, hogy egy hónapig nem tud majd leülni. Angry sex FTW!

2012. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Angry sex FTW!" :))beszarás:)))
2012. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 WhiteLabel ***** válasza:
Ha szereted a csajt, igaza van előttem szólónak, kötözd ki b*zd meg úgy igazán, aztán közöld vele ha tovább hisztizik megy a levesbe, utána meg szabaduljatok meg a szülőktöl de hamar.
2012. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Miért is gondoltam, hogy aberált, szexközpontú emberek között majd akad olyan, aki már átélt ilyen döntésképtelen, tehetetlen életszakaszt.

Oks, valószínű a "mentális egészség" kategóriába kellett volna ezt a kérdést feltennem, de mivel itt párkapcsolat rész is van, reméltem valaki már élt át ilyet...


Mindenkit leoltotok, hogy 13 évesek meg mit tudom én, holott ti se vagytok különbek, mert ti meg itt múlatjátok az időt és reagáltok ráadásul eszetlenségeket.

2012. jan. 3. 13:55
 7/13 anonim ***** válasza:
ha te vagy a probléma forrása, a megoldás is te vagy
2012. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először a barátnőddel ülj le szerintem beszélni vagy próbáld meg legalábbis, hogy már pedig most figyeljen rád. Mondd el azt neki, amit ide leírtál.

Kezdetnek kezd a gyógyszer szedéssel, mert gondolom nem tud róla. Kezd így, hogy ,,tudsz arról.....?"

Nem, már pedig egy kapcsolatban tudni kellene.

Mi miatt romlott meg a kapcsolat és mióta érzed ezt?

2012. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az atyához egy nagy házba keresd aminek egy hatalmas vaskapuja van és ház tetején kereszt alakú kő. néha szoktak benne harangozni meg énekelni
2012. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kölyök! Minek rinyálsz?!

Engem is állandóan cseszegetett az első barátnőm, és a szüleim is. A végén azt mondta a csaj, hogy megunt, mert nem b*sztam ki belőle a lelket is. Szerinted mi a frászért mondok ilyet?

De ha neked ez nem tetszik, keress magadnak egy pasit.

2012. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!