Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit NYÁRON tartóztatnak...

Ha valakit NYÁRON tartóztatnak le, egy száll kis nyári cuccban, de csak TÉLEN engedik szabadon, azt kiteszik az utcára -10 fokban abban, amiben elfogták?!

Figyelt kérdés
Ez ma jutott eszembe és elgondolkoztam, hogy a jog ad erre valami magyarázatot?! És most itt azt a verziót vegyük figyelembe, hogy teszem fel az illetőnek nincsenek hozzátartozói, akik ruhát vihetnének neki látogatáskor vagy akik várnák a börtön kapujában a szabadulásakor...

2012. júl. 8. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem apám volt börtönben, csak pár hónapot, és ő mondta, hogy mindenki választhat ruhát magának kijövetelkor, van egy csomó ruha, cipő, azt vesz fel, amit akar. Akár öltönyt is választhat, az is van.
2012. júl. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és persze ingyen, ezért nem kell fizetni.
2012. júl. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
nekem 100 forintot adott az egyik tiszthelyettes, hogy telefonáljak, de mezítláb voltam és a pénzt benyelte a készülék.
2012. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és mi lett a vége, hogy jöttél ki ?
2012. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha elítélik, van egy kis idő, mire el kell kezdenie a letöltést. lásd buci. ha egyből beviszik, akkor gondolom az ügyvéd vinne neki..
2012. júl. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszik ki. Tudja az elítélt, hogy mikor szabadul, meg azt is tudja milyen ruhái vannak letétben. Ha úgy adódik, hogy nincs megfelelő ruházata, időben szólni kell a nevelőnek, a nevelő pedig intéz neki adományt. Általában egyházakkal, karitatív szervekkel szokott a börtönöknek kapcsolata lenni, innen jönnek a ruha adományok. Ugyanigy kap valaki tisztasági csomagot is, ha nincsen pénz a letéti számláján, tehát nem tud bent venni magának, és a kapcsolattartói se küldenek neki...
2012. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez elég csúnya lenne
2012. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagy amina válasza:
Vagy csurmáz magának:D
2012. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!