Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez borzasztó, hogy ilyen...

Ez borzasztó, hogy ilyen tolvajok vannak a strandon, megáll az ember esze, ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

A győri Rába Quelle strandon,tolvaj garázdálkodik mióta igen meleg idők vannak,már többször lopott,hol egy egész nagy táskát miden fontossal együtt,aztán máskor irattartót,telefont,pénzt,pénztárcákat tele minden fontos iratokkal,Kb. 5x már jelentették a strand alkalmazottainak,hogy meglopták őket,és a strand-portás őr már 2x figyelmeztette mikor a tolvaj ment kifele a strandról megállította,hogy a saját szemével látta,amint elemel valamit a fűrdőzőktől,míg ők a vízben vannak,és azt mondta neki,hogy többet "lopni" ide ne merjen jönni,de sztem le...-ja amit a portás mondott és úgyis megy máskor is.

Amúgy,hogy mennek be a strandtolvajok a strandra,hát asszem itt Győrben 1500-a belépőjegy,hogy jutnak be,akik nem fürödni mennek,hanem céluk a lopás?

Kérdem én?



2012. júl. 10. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha összelopkod esetleg több tízezer forintnyi értéket, szerinted nem éri meg neki kifizetni az 1500 forintos belépőt?
2012. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A portásnak kötelessége lett volna rendőrt hívni. Már bocs, de hülye ez, hogy annyit mond neki, ne lopjá, és ezzel ügy lezárva?
2012. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Így esélyt ad máskor is a tolvajnak

Amúgy lehet azért nem hív rendőrt,mert nem mindenki szeret rendőrségre járkálni,és neki akkor tanúskodni kell,gondolom nem akar állandóan a rendőrségre járkálni.

2012. júl. 10. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon mindig csak ilyen helyeken lopnak. Pl nálunk bent a cégnél hatalmas nyitott terület van bárki bejöhet bóklászni ,de senkinek eszébe nem jut elvenni valamit is. Amikor tudja a vevő ,hogy az az övé ami ki van készítve és ki is fizette akkor is megkérdezi ,hogy elviheti e.

Szerintem csak fellépés kérdése az egész. Amikor tolvajt fognak nagyon meg kell ruházni a strandon ,hogy mondja el mindenkinek ,hogy mi vár a rájuk ,ha oda merészkednek.

Mondjuk nálunk elég elrettentő erő a 60as villáskulcs ami akkora mint egy 4 éves gyerek:)

2012. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A strand tulajdonosának és alkalmazottjainak érdekében áll megelőzni a lopásokat. Egy idő után úgy ellepik a strandot a tolvajok, hogy elijesztik az embereket, ami jelentős profitkiesés lenne.

Más kézről viszont mindig figyelni kell a saját értékekre, a cuccokat sose szabad egyedül hagyni, ezt elvileg a strandok mindig bejelentik.

2012. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én részegen véletlenül bemásztam az egyik éjszaka reggel 4 órakor, nem is akartam csinálni semmit csak egyik oldalról a másikra átmenni, erre bezzeg rám kihívták a zsarukat...
2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg egyszer éjszaka túl hangosan fürödtünk a Balatonban és ezért ránk hívták a rendőröket... De ha valaki lop, akkor rendőr sehol..
2012. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1 a sok hülye minek hagyja az értékeit, pláne az iratait őrizetlenül nyilvános helyen

2 nem a strand alkalmazottainak kell jelenteni a lopást, hanem a rendőrségnek

3 a portást is fel lehet jelenteni, mivel bűnsegéd

2012. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Portásokközt is van külömbség,ők is emberek,az egyik ilyen,a másik olyan.

Gondolom azon a strandon olyan az a portásbácsika,figyelmeztette,ésha vissza fog járni lopni,akkor tuti rendőrt hív.

2012. júl. 10. 21:39
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért bűnsegéd ,figyelmeztette,hogy ilyen többet elő ne forduljon,mondjuk ez elég súlyos arra,én szerintem is rendőrt kellett volna hívni.
2012. júl. 10. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!