Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap voltam egy rendezvényen...

Tegnap voltam egy rendezvényen ahol nagy tömeg volt. Minden második ember túlsúlyos, és regeteg borzasztó kövér! Mitől lehet ez? Miért nem tesznek ellene valamit? Jól érzik így magukat az emberek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Azért van annyi túlsúlyos ember, mert ma már szinte minden házi munkát gépek végeznek el, a felnőtt emberek szinte egyáltalán nem sportolnak, de a gyerekek is egyre kevesebbet. Emellett a boltban mindent meg lehet venni, ezt úgy értem, hogy nincs olyan limit mint régen. Mamám mesélte, hogy naponta mindenki max. 1 kg kenyeret vehetett, meg a hús mennyiség meg minden meg volt szabva, hogy egy fő mennyit vehet. Nem bírunk ellenállni a finomabbnál finomabb gyorskajáknak(tisztelet a kivételnek), hamburger, süti, csokik...És szerintem lusták az emberek. Én mióta rendszeresen sportolok sokkal jobban érzem magam, jobb a közérzetem. Erre kéne rájönni mindenkinek.
2009. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, valószínűleg útálják magukat, semmi önbizalmuk nincs, de nincs elég akaraterejük megváltoztatni a szerintük megváltoztathatatlant.
2009. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

részben igazad lehet, már ami a túlsúlyosok számát illeti. nagyon sok a kajafüggő: nem tudnak ellenállni a sok hízlaló "finomságnak", vagy trendiségből vásárolnak egy csomó drága szemét kaját. vagy nem akarnak, de szerintem inkább nem tudnak emiatt lefogyni. biztosan nem érzik jól magukat.

egy kövér ember (én nem vagyok az ) pedig pl. a strandon csak a vékonyakat veszi észre.

2009. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel ez magyarország, alacsony fizetésekkel, ezért a sok sz@r kaja is hozzájárul, ami ellen az emberek nem tudnak mit tenni. A másik a mozgáskultúra hiánya, bár ez is betudható a sok munkának és a kevés szabadidőnek.
2009. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kínaiak vagy az afrikaiak miért nem mázsás disznók? Biztos azért mert gazdagok és tudnak normálisan enni.

Tradicionális magyar ételek hízlalnak? Mindent zsírban főzünk? Szeretünk leülni és marha nagyokat zabálni? 3szor eszünk naponta és milyen jó is a nassolás? Meló után csak jobb az üveg sör mint a testmozgás? Hallottad az a kifejezést, hogy "HÚS hússal?"(amit nem a száraz csirkemellet szoktunk csinálni), disznótor? szalonna? AHA!


Életmódváltás.. de ez kinek kell? Könnyebb, jobb zabálni a finom dolgokat? AHA!

2009. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!