Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Több mint 100 000 forinttal...

Több mint 100 000 forinttal tartozik a főnököm és nem akar fizetni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hetek óta az megy hogy nemsokára fizetek meg a türelem de sehol semmi. De nem hagyhatom itt mert akkor buktam az egèszet. Sajnos nem bejelentett mert igy többet keresek de ebből így semmit se látok. Ha feljelentem akkor őt nagyon megbüntetik ? Gondolom énsem úszom meg de legalább bűnhődjön ez a féreg!
2012. aug. 30. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Várj. Jogi útra nincs értelme terelni a dolgot.


Tudod, az ilyen munka ezzel jár; lehet, hogy adóznod kellene a magasabb bér után, de cserébe legalább védve lennél a törvény által, ami a fizetésed biztosítását illeti. Ha erről lemondasz, kockáztatsz.

2012. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beleegyeztél hogy fekete, téged is megbüntetnek.Mondd meg neki, hogy pénz nélkül nem tudsz bejárni dolgozni.Majd ha fizet, akkor bemész.Viszont ne mondj fel.Legalább is addig ne, amíg nincs kezedben a fizetés az utolsó fillérig.Ha ezután sem fizet, akkor inkább jelentsd fel.
2012. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó: én annak mi értelme hogy nem mond fel? azt mondja a fönök: jó akkor nem is kell bejráni, van más helyetted...


a fekete munka az ilyen, nem vagy védve a törvények által, mert nem dolgozol... max válalod a büntetést és feljelented munkaügynél

2012. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fenyegesd meg úgy hogy más ne lája . De ne csinálj vele semmit csak szóban fenyegesd meg! Ha nem látja senki nem tudja bebizonyítani , hogy igaz-e .


Mást nem tudsz csinálni . Mert ha fel akarod jelenteni akkor téged is megbüntetnek mert feketén dolgoztál emelet le is tudja tagadni .

2012. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!