Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feltehetek-e youtube-ra egy...

Feltehetek-e youtube-ra egy olyan videót, amin a szomszéd a saját telkéről dobálózik féltégla nagyságú köveket, cserepeket, üveggel, és közben nyomdafestéket nem tűrő hangnemben ordít kinyírlak,70 éves vén marha, gyílkos, korrupt, stb szavakat?

Figyelt kérdés
(a rendőrök heti látogatók, mikor melyik szomszéd hívja őket. Papírja van, hogy bolond)
2012. szept. 23. 22:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudunk csinálni vele, ezért gondoltam, hogy hátha felfigyelne rá valaki, hogy mit lehet csinálni, meg hát egy kis híresztelés, hogy legyen esetleg bizonyíték is, mert naponta akar agyonütni valakit, megölni, stb.
2012. szept. 23. 22:05
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Fel :)
2012. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Linket ne felejts küldeni ide!
2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De saját telkén van, és erre van valami törvény, hogy ilyet nem lehet, csak a tulaj beleegyezésével, ha jól tudom. Ez tart vissza. nem jól tudom?
2012. szept. 23. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy csak a saját portán belül lehet. Ha azon kívül filmezel, amin felismerhető személyek vannak, csak az írásbeli beleegyezésükkel hozhatod nyilvánosságra.

A híradókban is gyakran lehet látni riportokat, ahol az arcok ki vannak takarva.

2012. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A személyiségi jogokról szóló törvény szabályozza.
2012. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

a hülyenénit is felrakták nem hiszem hogy tud róla;)


http://www.youtube.com/watch?v=AAxHu5IfT2Y

2012. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nagylzs ***** válasza:
100%
Lehet, de nem ajánlott. Azt nnem tudom hogy mennyire törvényes. De azt tudom hogy ezzel nem segítenél se rajta se magadon.
2012. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Fel teheted nyugodtan, mert a kérdés szövegéből kiveszem, nem lenne a senki, aki feljelentést tenne ellened a nevében. (már ha ez egyáltalán lehetséges) Jah és majd linkeld ide is XD
2012. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha netán kitakarom a fejét? De könnyen kerülhet bíróságra az ügy, (mármint ha bármi történne) és ott a kirendelt védő rájön, nehogy feljelentsenek vagy valami.
2012. szept. 24. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!