Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd megfenyeget,...

Ha a szomszéd megfenyeget, hogy kiröri a nyakamat, kitépi a nyelvemet, tehetek ellene valami jogi lépést?

Figyelt kérdés
Mert 40 %-ban csak úgy átrepülnek a polók, úgyebár. Megkérdeztem, mégis hogy került át, válasz: átvitte a szél. Akkor modta a fentieket, hogy ne faggasasm már.
2012. aug. 24. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom... egy súlycsoportban vagytok?
2012. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem számít. Mit szólnál ahoz, hogy az udvarodban találod a szomszéd polóját? Nyugodtan megkérdeznéd, válasz az lenne a szél vitte át. Ja 40 fokban.

Megkérdeznéd mégis mikor volt ilyen szél , és a fenti válaszokat kapnád. Mit tennél?

2012. aug. 24. 21:39
 3/17 A kérdező kommentje:
Tartok töllük mert már a családjukban ültek már gyilkosságért.
2012. aug. 24. 21:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Na de egy pólóért?? Mit szólnék, ha találnék egy pólót? Semmit. Megkérdezném, aztán ha nem kell senkinek, kidobnám.
2012. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Ne haragudj, de ezen az "átvitte a szél" dolgon szakadtam. xDD Jó szomszédi iszony? :D Jogi lépést szerintem akkor tehetnél, ha tettlegességig menne az illető! Addig is hagyd figyelmen kívül. És egyszerűen röhögd ki, hát ÁTVITTE A SZÉL????? Ez már szánalmas, ne foglalkozz vele. Ha valamit TESZ, akkor lépj Te is. Ha meg fenyeget, fenyegesd vissza, hogy Te meg feljelented. Na.

:)

2012. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó szomszédi iszony- sajnos az. Köszönöm a hozzászólást.
2012. aug. 24. 21:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Valami fegyvernek használható van nálatok?
2012. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs biztonyíték vagy fültanú akkor esélytelen a dolog
2012. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fültanú az van, mindkettőnk családja.
2012. aug. 25. 01:26
 10/17 A kérdező kommentje:

Úgye a nemzeti hovatartózását kitaláltátok a szomszédnak!

Nem írom le mert a modi törli a hozzászolásomat.

2012. aug. 25. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!