Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van igazság Magyarországon?

Van igazság Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egy dokumentumfilmet néztem a minap ahol elrablásos eseteket mutattak.Valahol amerikában talán texasban egy 14 éves kislányt elrabolt és megerőszakolt egy elmebeteg.Miután elrabolta egy motelszobába vitte és kétszer is "megrontotta".Miután végzett a lányt hazavitte.Szóval az áldozat túlélte.Hónapok teltek el mire sikerült a férfira rábizonyítani tettét.Jogerősen 75 évet kapott.Kiskorú ellen elkövetett nemi bántalmazás miatt.Miért nincs igazság? Az biztos hogy megérdemelte a gennyláda de amíg amerikában tényleg keményen büntetik az erőszakot,addig nálunk csak azt hallani hogy "felfüggesztett","enyhített" büntetés vagy 2,3 év és újra szabadlábon vannak.Ha valaki bankot rabol vagy pénzt lop azt rögtön bekaszlizzák 15 évre is.Gondolok itt a wiszkisre.De aki félholtra veri a feleségét arra magasról szarnak.Oszt csak csóváljuk a fejünket ha azt halljuk hogy ez és ez leszúrta,szétverte,felgyújtotta,megette a feleségét,fiát,lányát stb.Magyarországon nem büntetik eléggé az erőszakot.Vagy nem törődnek vele?

2012. okt. 12. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nincs.
2012. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Mert azok,akik az ország élén állnak(és akiknek egy csepp vérük sem magyarból való),azoknak érdekük az,hogy káosz legyen és a rossz uralkodjon.

Nem fogom részletezni-aki elég intelligens,az úgyis megérti.

Egyetértek kedves kérdező,egyébként.

2012. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Komplikato ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy buta, az is lehet én is az vagyok, de az hét szentség, hogy igaza van. Zavarosban halászgatnak. Meg a széthulló országot könnyebb eladni bagóért darabokban ... a haveroknak.
2012. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

"Az lehet, hogy buta, az is lehet én is az vagyok, de az hét szentség, hogy igaza van. Zavarosban halászgatnak. Meg a széthulló országot könnyebb eladni bagóért darabokban ... a haveroknak.

"


Szerinted mikor fog a nacionalista körökből kimeni a divatból ez a fevásároljákmagyarószágotavízémegaszívcsakráért' összeesküvés-elmélet?

2012. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A wiszkis rabló sem csücsül a cellában, kézműves tárgyakat értékesít. Az, hogy rendőri megfigyelés alatt áll, azt nem tudom.

Viszont nálunk igaz, enyhék az ítéletek. A halálbüntetés kényes téma, főleg azért, hogy tudják-e igazolni a tettest, mert ez kerül a legtöbbe.

2012. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
"Igazság a Mennyben van. A Földön csak jog."
2012. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

"Mert azok,akik az ország élén állnak(és akiknek egy csepp vérük sem magyarból való),azoknak érdekük az,hogy káosz legyen és a rossz uralkodjon."


De jó, hogy nem csak én gondolom így. Minden szavaddal egyetértek.

2012. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

"és akiknek egy csepp vérük sem magyarból való)"


Azért kíváncsi lennék, hogy benned, meg az újnáci haverjaidban mennyi magyar vér van...

2012. okt. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Azért kíváncsi lennék, hogy benned, meg az újnáci haverjaidban mennyi magyar vér van..."


Újnáci? Hagy kérdezzem már meg, hol lőttek le és hol dobálnak kézigránátot más vallásúakra? Franciaország! Hol toloncoltak ki kelet-európai cigányokat? FRANCIAORSZÁGBAN.

Jobbik náci párt? Lehet. És akkor mi van?

2012. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Engem inkább mondjanak "nácinak".. minthogy kiszolgáljam a zsidó világhatalmat...
2012. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!