Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következményei vannak...

Milyen következményei vannak manapság a drogfogyasztásnak?

Figyelt kérdés
Mármint jogi. Mit lehet tenni ha munkahelyemen tapasztalom ezt főnökeim körébe? A munkáltató kötelezheti e őket drogtesztre? Vagy egyáltalán kinek lehet ezt jelenteni ha nekünk dolgozóknak ez nem tetszik?
2012. okt. 17. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

bedrogozva mennek mlóhelyre vagy elkövetnek valamit?


én elítélem a füves cigit is, de amíg valaki nem kínálgatja meg erőlteti másra, addig pont leszarom. a saját életét ott teszi tönkre ahol akarja.

2012. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A kérdés nem erről szólt.
2012. okt. 17. 18:18
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem miért baj hogy füveznek.

Amúgy tehetsz bejelentést a rendőrségre, de akkor elpazaroltál az életedből 1-2 órát, semmi értelme.

2012. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2012. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Magyarországon tényleg úgy tűnik, hogy a drog szinonimája a fű Esetleg a fórumok vannak tele tinikkel, mert szinte ahol kábszerrő van szó, ott egyből a fűről beszélnek? Van valaki, aki otthon mozog a keményebb anyagokban is (pl.: heroin)?
2012. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
AMI a legfontosabb : agyilag leépülsz ! Ha érdekel mennyire, látogass el az ezotéria kategóriába.
2012. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi hülyét egy rakáson.

Nem írta, h fű, másrészt írta, h munkahelyen.

Nem tudom mit szólnátok hozzá, ha mondjuk ácsként állnál a tetőn ő meg mert szét van lőve elkezdené szétflexelni az állványt alattad.

Pont most volt ilyen eset a tvben, részeg pilóták miatt zuhant le a gép.

2012. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Elsősorban szédülés, kényszerképzetek, emelkedett pulzusszám, alvászavar (insomnia) és dekoncentráltság.
2012. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

"én elítélem a füves cigit is, de amíg valaki nem kínálgatja meg erőlteti másra, addig pont leszarom. a saját életét ott teszi tönkre ahol akarja."


Konkrétan mért tenné tönkre? Szerintem te is tudod, hogy kb 30pontos kártékonyságú a fű, ugyanakkor a 90+ pontos alkohol, 40pontos kokain vagy a hatvan pontos nikotin ellen nem szólalsz fel?

2012. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%

"Nem értem miért baj hogy füveznek."


Nyugi ezt senki más sem fogja, viszont Magyarországon azt is divat feljelenteni aki sonkát eszik.

2012. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!