Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következményei vannak...

Milyen következményei vannak manapság a drogfogyasztásnak?

Figyelt kérdés
Mármint jogi. Mit lehet tenni ha munkahelyemen tapasztalom ezt főnökeim körébe? A munkáltató kötelezheti e őket drogtesztre? Vagy egyáltalán kinek lehet ezt jelenteni ha nekünk dolgozóknak ez nem tetszik?
2012. okt. 17. 18:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%

"Van valaki, aki otthon mozog a keményebb anyagokban is (pl.: heroin)?"


Konkrétan a heroint nem ismerem. De a kokaint vagy a morfiumot igen. Kérdésed van?

2012. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

"AMI a legfontosabb : agyilag leépülsz !"


A fűtől???

Szerintem tépd szét az orvosi diplomád, a szakvizsgáddal együtt...

2012. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ bár egyik se vonatkozik a kérdésemre.Ujjabb próbálkozók?
2012. okt. 17. 19:30
 14/22 Komplikato ***** válasza:
0%

"Van valaki, aki otthon mozog a keményebb anyagokban is (pl.: heroin)?"

Vagy égetett szesz? Energia itallal keverve igen hamar kinyiffanhat a fogyasztója ... vagy arról nem illik beszélni mert legális drog?

2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Komplikato ***** válasza:
55%

"A fűtől???"

Igen a fűtől. Ha valaki nem alkalmi bulizós kedvében használja, hanem a stressz miatt napi szinten ... pár év elég neki. Én ismertem ilyen embert.

2012. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Könyörgöm a kérdésre válaszoljatok!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 17. 22:07
 17/22 anonim ***** válasza:

"Vagy égetett szesz? Energia itallal keverve igen hamar kinyiffanhat a fogyasztója ... vagy arról nem illik beszélni mert legális drog?"


Az ilyesmi gyerekcsíny megint csak. Akkor már legyen candyflipping.



Kérdező!


Ha ilyet tapasztalsz akkor nem sok mindent tudsz csinálni. Amúgy büntetőjogi következményei vannak értelemszerűen.

2012. okt. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A témára nagyon kíváncsi lettem volna személyes érintettség miatt,de úgy látom a kérdezővel együtt hoppon maradtunk!
2012. okt. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Mérget ne vegyél rá,de szerintem,ha első alkalommal kapják el őket pénzbüntetést kapnak és elterelésre kell járniuk!

A munkáltató drogtesztet saját költségén végeztethet!

Egyébként szólhatsz az érintetteknek,munkáltatónak,de tehetsz feljelentést a rendőrségen is!

2012. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Mérget ne vegyél rá,de szerintem,ha első alkalommal kapják el őket pénzbüntetést kapnak és elterelésre kell járniuk!"


A-a. Elterelés csak azoknak jár, akik bizonyítottan kábítószerfüggők és nem alkalmi szerhasználók. Szakorvos véleménye kell.

2012. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!