Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki (természetesen...

Ha valaki (természetesen borsos áron) feltörette a személyes dolgaimat, levelezéseimet, törvényt sért-e az illető? Tudok valamit tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Feljelentheted.
2012. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
ööö, honnan tudod, hogy borsos áron törették fel? és ha ingyen volt, mert ismerős?
2012. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismerem jól az illetőt,aki még azt is bevallotta,hogy igencsak megkérték az árát...
2012. okt. 17. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Valami titkos katonai információkról levelezel? Vagy tálib vagy? Különben ki a fene akarná sok pénzért feltörni a levelezésedet?
2012. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha borsos áron törette fel, abban az esetben a hekkert kell számon kérni, leadózta -e.
2012. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Javaslom konzultálj a NAV egyik ellenőrével a kérdésben.
2012. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem,nem vagyok tálib :))Csak sajnos akadnak olyan emberek,akiknek egy kis balhé mindent megér.
2012. okt. 18. 04:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem értem a lepontozást. Ismerősömmel megtörtént ugyanez, feljelentést tett, kb. másfél hónap múlva jópár embert kihallgattak, és meglett a tettes. Ennyi.
2012. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két napja olvastam, hogy valakit email feltöréséért közmunkára ítéltek. Komolyabb esetben akár börtön is járhat érte. Természetesen fel kell jelenteni. Ez bűncselekmény.
2012. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

természetesen az bűncselekmény és feljelentheted, csak aztán más kérdés a bizonyítás és más kérdés hogy van-e értelme annyi energiát neked is bele ölni az egészbe, hogy aztán évekig menjen az eljárás ...

Egyébként meg vannak ilyen emberek, persze, és ezen a területen sok a hitetlen, de bizony aki ért mélyebben az informatikához, annak nem sok akadály van ... Azaz pont egy jelszót feltörni aztán nem nagy művészet, ne viccelj, hát baromi komoly programok vannak ilyen célokra!

2012. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!