Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Embernek nem nevezhető faj"....

"Embernek nem nevezhető faj". Ez sem rasszizmus?

Figyelt kérdés

Egy tegnapi jobbikos rendezvényen hangzott el ez a minősítés más hasonlók társaságéban. Nem kéne ezen elgondolkozni a Jobbik támogatóinak? Vagy ők is így gondolják? Ha igen, akkor miért nem vállalják, hogy rasszisták? Ahhoz még mi kéne?


[link]



2012. szept. 29. 08:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%

Miért?

Talán embernek lehet nevezni?

Valahogy sehol nem ezt éreztetik velük, most legutóbb Kanada adta fel:)

2012. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Ezek után is pampognak ezek az újnácik, hogy véletlenül sem rasszisták. Sőt, kikérik maguknak. A jobbikos is egy embernek nem nevezhető faj.
2012. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

"Sokáig úgy se fogod húzni, mert a magatartásod miatt téged is hazazavarnak, mint a testvéreid."


Magatartás? Nem én megyek 70-nel lakott területen a Zsigulimmal/Suzukimmal és bömböltetem a két szólamos gagyi kárpátiát és kötök bele idegenekbe, akiknek nem tetszik a nézése vagy "nem eléggé magyarok" (nem zsidóznak nyilvánosan és nem éltetik a gárdistabűnözőket). Inkább ezeket kellene visszazavarni oda, ahonnan előmásztak 2006-ban.

2012. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
akkor lenne rasszizmus, ha kimondottan a bőrszín - származás miatt akarnák kitakarítani őket az országból, de nem ez van.. amint írták is, azokat az embereket nem támogatnák, akik rombolják az országot, stb.. gondolom a ti környezetetekben nem élnek ilyenek, ezért honnan is tudnátok, milyen, amikor betörnek, kirabolnak, megvernek, de még azt, sem, hogy nem tudtok úgy végigmenni az utcán, hogy egy csapat pujáró ne szóljon be valamit, vagy hasonló.. így érthető, hogy csak azt látjátok, hogy a sok ember akinek ebben van tapasztalata, pampog.. és egyből az jön le, hogy mekkora rasszisták.. de még a fogalmakkal sem vagytok tisztában ezek szerint.. ha a cigányság egy kicsit is be akarna illeszkedni, a jobbik sem tenne hasonló kijelentéseket és az emberek nagy része.. hiába vagyok fehér, ha lopni járnék, csak segélyekből élnék és belekötnék mindenkibe, biztosra veszem, hogy engem sem tartanának embernek.. és igazuk is lenne.. én sem vagyok jobbikos (sem másmilyen), de ezzel egyetértek, ha emiatt egy rohadt szemét náci vagyok, akkor ez van.. de kívánom nektek, hogy csak egy fél napot töltsetek el egy cigánytelepen, sőt nem is kell cigánytelep, elég, ha a buszra amin ültök felszáll egy csapat pujáró.. biztos vagyok benne, hogy megváltozna a véleményetek...
2012. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Es ki donti el, hogy egy adott szemely hasznos vagy nem hasznos? Mik a kriteriumok?
2012. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
A jobbikosok mikor fognak beilleszkedni? Nekem nem a cigányok gyújtották fel annak idején a kocsimat puszta szórakozásból, hanem ezek az újmagyar árpádsávos bohócok...
2012. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek ötödik!
2012. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is az lenne a kérdésem, hogy mik lesznek a kritériumok a tisztogatás alkalmával? Netán a bőrszín, vagy mi az a mérce, ami alapján eltakarítják őket? Egyébként nem csak a cigányokkal van a baj, van egy lecsúszott magyar réteg is, ugyan olyanok ők is, mint a cigányság egy jókora része. Nem mondja senki, hogy nincs baj a cigányokkal, de ez nem alternatíva, amit a Jobbik kínál.
2012. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

"van egy lecsúszott magyar réteg is, "


Azok a jobbikosok, nem?

2012. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem rasszizmus, ugyanis a rassz jóval faj alatti taxon. Magyarul, ha én utálos a cigányokat, az rosszizmus, mert egy rasszt utálok, ha én utálom a macskákat, az nem rasszizmus, mert én egy fajt utálok.


Amúgy én bevállalom neked, hogy rasszista vagyok, és akkor mi van? Semmi. egyébként a hozzád hasonlóknak mindíg felajnálom, hogy költözzön egy szép Borsodi faluba, és aztán maradjon nem rasszista. a poén az, hogy még cigányt is tudok, aki a nyugati országrészből ide költözve utálni kezdte a rasszát...

Politikai párt ugyanakkor ezt soha nem fogja bevállani, mert nem teheti. Politika.

2012. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!