Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanuként jelentem meg egy...

Tanuként jelentem meg egy Távoli városban! Autóval mentem, elszámolták az utiköltségem, vagyis a papírt megkaptam róla! Megkapom azt a pénzt? Vagy hogy megy a kifizetése?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Pénztárból szokták azonnal kifizetni, vagy jelentkezhetsz érte az igazolással később. Hívd fel a bíróságot, és érdeklődj!
2012. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem postázzák ki? Megint el kell mennem érte??
2012. nov. 22. 10:03
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha le sem adtad az elszámolást, hogyan postáznák? (a postán küldés pénzbe kerül, nem is kevésbe, szerintem ott rögtön vehetted volna fel).
2012. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg elmondták neked, csak nem figyeltél, hogy rögtön a tárgyalás után mehetsz a gazdaságishoz a papíroddal és azonnal kifizetik. ha kell, akkor igen, el kell menned érte újból. de azért már nem fognak fizetni.
2012. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A rendőrségen voltam ,ott elvették a forgalmit,lefénymásolták majd a hölgy azt mondta kikalkulálják a tipus,km,üzemanyagárak fényében az utiköltségem...Na erről megkaptam az ajánlott levelet,hogy mennyiben jött ki...de semmi,hogy ezt hogyan kapom meg...
2012. nov. 22. 11:47
 6/8 kovpet ***** válasza:
Nem értek hozzá, de én ilyenkor felhívnám őket és megkérdezném. :)
2012. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont miért nem őket kérdezed??
2012. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...:-)
2012. nov. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!