Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi számít zaklatásnak? Hol a...

Mi számít zaklatásnak? Hol a határ?

Figyelt kérdés
Ha egy nap valaki 5-10-szer is felhív, úgy hogy én nem szeretnék vele beszélni, az már pl. zaklatás?
2012. nov. 22. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Jogilag az, de mért nem cserélsz kártyát? Biztos, hogy minden esetben a jogászkodás a legmegfelelőbb út?
2012. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze valaki cseréljen kártyát,akár több száz ember írja át a számot a telefonjában(akár üzletfelek),mert egy hülyegyerek szórakozik?
2012. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:

"Hol a határ?"


Ennek eldöntésére hivatott a bíró :)

2012. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Persze valaki cseréljen kártyát,akár több száz ember írja át a számot a telefonjában(akár üzletfelek),mert egy hülyegyerek szórakozik?"


Én is pont ezt írtam. Cserél a paraszt kártyát oszt megvan oldva.

2012. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán vedd fel mikor hív, és hagyd ketyegni a számláját. Tudod, mindig az nevet, aki utoljára nevet (Te majd hó végén, mikor ő megkapja a telefonszámlát és hirtelen abbahagyja a szórakozást ^^)
2012. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!