Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Interneten keresztül van e...

Interneten keresztül van e olyan lehetőség, hogy feljelentek névtelenül egy céget, amelyik a munkavállalókat valamilyen szempontból kizsákmányolja?

Figyelt kérdés
Hogy egy ilyen vagy több ilyen bejelentés hatására utána néznének a dolgoknak.

2012. dec. 4. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Rengeteg ilyen céget ismerek.
2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem interneten keresztül nem lehet. A telefonos anonim a legközvetettebb, de a NAV és a rendőrség is foglalkozik névtelen bejelentésekkel. Ha fontos neked, menj be, és jelentsd.
2012. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem te vagy a kizsákmányolt munkavállaló, akkor semmi értelme. Ezért senki nem lesz neked hálás, még a kizsákmányolt munkavállalók sem (különben ők maguk jelentették volna fel a cégüket).
2012. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet neten is, legalábbis ezt találtam:

[link]

2012. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz kizsákmányolás alatt? A sok munka kevés pénz még nem az.
2012. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos dolgoztatnak, a fizetést ígérgetik.

Saját tapasztalat, hogy hülyének nézik a dolgozókat.

Még nincs lezárva a mi éheztetésünk sem.

Jelenlegi álláspontom az, hogy amint észre veszem, hogy nem akar fizetni, visszatartja a fizut, minden habozás után ott hagyom. Ott kell hagyni, nem kell megvárni míg több hónapos bérrel lógnak, mikor is tudnának fizetni.

Csak azért tudják a csalók ezt megtenni mert hagyjuk.

2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mangi80 válasza:

Az egész magyar rendszer erről szól a kizsákmányolás a harácsolás stb. A gazdagok még feljebb kerülnek a hétköznapi dolgozó tisztességes emberek még lentebb.


Én is ki vagyok zsákmányolva havi 280-300 órát dolgoztatnak.

Ismeretlen fogalom a táppénz fizetett szabadság stb. Úgy dolgozunk mint egy minimálbérrel bejelentett napszámos. Ha

ottvagyok és teszem a dolgom akkor kapok pénzt ha nem vagyok ott(nincs kivétel) nem kapok. Van munkatársam akinek (szószerint kilóg a bele) öklömnyi köldöksérve van és nem teheti meg, hogy elmenjen orvoshoz, mert akkor egy hónap kiesik a fizetéséböl és tönkremegy a családi kassza.

a gázos vizes villamos cégek nem kérdezik, hogy miért nem fizet számlát. De még így sem nyavajgunk mert legalább van esélyünk eltartani a családunkat.

2014. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapitalista viszonyok között az összes vállalatot feljelenthetnéd...
2014. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

www.munkahelyiterror.hu


Itt megírhatjátok melyik cég mit vétett.

De van egy másik is:


Ennek nem tudom a pontos webcímét, de ha beírjátok googleba, hogy feketelista cégeknek, akkor megtaláljátok, amit kell....

2014. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!