Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem egy pipat egy ismerosom...

Vettem egy pipat egy ismerosomnek karacsonyra es angliabol szeretnem haza vinni repulogeppel megyek, nem fogjak kiszurni es kerdore vonni hogy mi az? Tobb lent

Figyelt kérdés

szival vettem egy pipat nem ilyen fat hanam uj fajtat de szerintem a funkcijoja ugyan az, igy nez ki egyebkent korubelul: [link]


az lenne a kerdes hogy az ilyet at lehet vinni a repuloteren az elenorzesen, kizarolag dohanytfogyasztanank benne, kicsit felek hogy kiemelik es aztan nagyobb gondom lesz belole es aztan meg agepetis lekesem es nem lesz haza ut se.



#pipa #repuloteri elennorzes
2012. dec. 23. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi nem tiltja.
2012. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a középső városrészbe vetted, és kérdőre vonnak, akkor csak rámutatsz és azt mondod: Pipa Middletown.


Amúgy nem szerencsés dolog hasispipával futkozni a reptéren. Ezek filléres dolgok, minek kockáztatni? Ha úgy is van, (amit kétlek) hogy kizárólag dohány volt benne fogyasztva, lehet h nem éri meg a bizonyítása 6 órán át egy külön szobába.

2012. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
semmi nem volt benne fogyasztva mert meg nem is hasznaltam mert ajandekba vettem egy ismerosomnek karacsonyra, de mivel oda adtak csak ugy siman egy boltban nem hiszem hogy a repterten is gond lenne belole vagyis remelem, azert meg meggondolom mi lesz, egyebkent az lehet meg gond hogy csaj 16 eves vagyok?
2012. dec. 23. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Erős a gyanúm hogy ezt nem kéne. És attól hogy szabályosan van nálad, szabályosan repteted meg, és neked adnak majd igazat még nem fogod elérni a géped.
2012. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!