Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

ma reggel haverokkal felmentünk egy áruház parkolójába.cigiztem egyszer meg ittam egy sört(többiek többször)az egyik hülye elkezdett ott táncolni meg minden és jött egy őr.végre nagy nehezen kinyögtük hogy mi volt.csak az a gond hogy 2 haver rugdosta a falat.és azt mondta hogy megnézi a biztonsági felvételeket és ha meglátja akkor küldi a papírt közterület rongálásért a büntetésről.Én nem rugdostam semmit csak ittam egyet meg cigiztem ezért megbüntethetnek engem is?személyit meg semmit nem kért tőlünk.és amikor kérdeztem hogy most akkor mi lesz azt mondta hogy majd a felettese dönt erről..szerintetek? :((

14/f


2013. jan. 19. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Reméljük megmutatja a felvételeket a szüleiteknek.
2013. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én most próbáltam ki a cigit először....
2013. jan. 19. 14:40
 3/18 A kérdező kommentje:
nem szoktam cigizni,se inni de ha már megkínáltak...
2013. jan. 19. 14:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ha megkínálnak bármivel, te elfogadod, mert igyen van?! Legyen már erőd nemet mondani az italra, a cigire is. A garázda haveroktól meg tartózkodj, mert bajba sodorhatnak. Inkább püföld a boxzsákot, ha fölös energiád van!
2013. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát rendben! :(

De a kérdésre még kérnék választ! :((

És mennyi idő alatt jön ki a büntetés?Ha lesz...

De ha nem kért személyit akkor nem tudja hogy ki vagyok és nem küldhet semmit nem?Ezért meg gondolom körözést nem adnak ki.. :( Akár meg is esküdnék hogy ilyet sose teszek!Soha többet nem akarok semmilyen őrrel még csak találkozni sem! :(

2013. jan. 19. 15:15
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Az őr nem fog csekket küldeni.

Szépen feljelent majd a felettese benneteket,és a rendőrség kideríti majd,hogy kik vagytok és pénzbírságot kaphattok.


De lehet,hogy nem ér nekik ennyit az egész és megúszzátok.

2013. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ú hát remélem nem éri meg..de engem nagyon nem jelentnek mert én nem rongáltam a közterületet csak a többiek meg még egy barátom volt velem aki szintén nem csinált semmit..

és mennyi idő mire kiér a feljelentés?nem kéne egy feljelentés így is bajban vagyunk..

2013. jan. 19. 15:36
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Úgy látom itt mégiscsak fasizmus van.


"és jött egy őr"


vagyis lejött az őrtoronyból és azt mondta, hogy Ő csak parancsot teljesít.


Ha úgy alakul szedjétek fel a marhavagonnak a padlóját, úgy talán megtudtok szökni.

2013. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
miért lenne fasizmus?ez nem válasz a kérdésre!megbüntethetnek v nem????mert már nagyon ideges vagyok!!!
2013. jan. 19. 18:13
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

nem hiszem.

falat rugdosni szabad, ha nem marad nyoma.

táncolni is

2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!