Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

ma reggel haverokkal felmentünk egy áruház parkolójába.cigiztem egyszer meg ittam egy sört(többiek többször)az egyik hülye elkezdett ott táncolni meg minden és jött egy őr.végre nagy nehezen kinyögtük hogy mi volt.csak az a gond hogy 2 haver rugdosta a falat.és azt mondta hogy megnézi a biztonsági felvételeket és ha meglátja akkor küldi a papírt közterület rongálásért a büntetésről.Én nem rugdostam semmit csak ittam egyet meg cigiztem ezért megbüntethetnek engem is?személyit meg semmit nem kért tőlünk.és amikor kérdeztem hogy most akkor mi lesz azt mondta hogy majd a felettese dönt erről..szerintetek? :((

14/f


2013. jan. 19. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Büszke lehetsz magadra 14 évesen.

iszol,cigizel.de sztem még a drogot s kipróbálta már az ilyen.

lúzer.

2013. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
még nem és nem is fogom soha!azt ha rám erőszakolnák se!de amugy szerintem maradt nyoma de én nem rugdostam akkor engem nem igaz?
2013. jan. 19. 20:06
 13/18 anonim ***** válasza:

Képzeld magad a felnőttek helyébe:

Az őr félti a munkahelyét és a fizetését, ezért intézkedett. Ez a dolga.

A célját elérte, mert elmentetek.

Szerintem örül, hogy ilyen könnyen megoldotta.


Ha sokáig hagyná ott a fiatalokat, akkor valaki elkezdené nyitogatni az autókat, másik pénzt kuncsorogna a vásárlóktól. Egyesek ott is aludnának.

A vásárolók nem mernének oda járni.

Az áruház tönkre menne.

Az őrt elbocsájtanák.

2013. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

beparáztatott :P


amúgy szerintem 14 évesen egy sör meg egy cigi simán belefér, ha azért van, mert jól esik és nem azért, mert mások is csinálják...

2013. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"falat rugdosni szabad, ha nem marad nyoma."

Ledöbbenek, hányan nincsenek tisztában a garázdaság fogalmával.

2013. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

"kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen"


Egy bankigazgató magas fizetést állapíttat meg magának (oszt nem is dolgozik :)


A kihívóan gyarapszik a közösség kárára,

erőszakosan kiköveteli a magas fizetést és prémiumot,

aki meghallja az összeget, megbotránkozik

2013. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Egy bankigazgató magas fizetést állapíttat meg magának (oszt nem is dolgozik :)"


Egy bank igazgatóját a tulajdonosok választják, a lehető legkomolyabb szakmai szempontok alapján. Ha profitot termel, akkor prémiumot kap, ellenkező esetben menesztik.


Ez a köcsöggazdagozás most nem jött be, sajnos nem egy kocsmában vagy.

2013. jan. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Egy bank igazgatóját a tulajdonosok választják, a lehető legkomolyabb szakmai szempontok alapján. Ha profitot termel, akkor prémiumot kap, ellenkező esetben menesztik. "


Remélem, ha a te házadat árverezik, rajtad kívülálló okok miatt, akkor is ilyen vidáman beszélsz a kedves igazgató bácsi prémiumáról :)

2013. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!