Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért engem kirúghatnak mert...

Azért engem kirúghatnak mert együtt élek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18, de még iskolába járok. A barátnőm nemrég költözött ide és együtt élünk a nyár óta. Namost nekem még van 1 évem hátra. Nagymamám magyarázott valamit, hogy állítólag mivel diák vagyok nem lehet élettársam. Igaz ez? És emiatt tényleg kirúghatnak az iskolából?
2009. szept. 1. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
ez hülyeség...ha betöltötted a 18at, azzal és úgy élsz, akivel akarsz, felnőtt ember vagy
2009. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
lehet, nagymamád csak nem akarja, h ilyen korán belekezdj egy összeköltözős kapcsolatba és így próbál meg elijeszteni tőle...a nagyamamáknak szokásuk az ilyesmi
2009. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
96%
ugyan már! Gondolj csak azokra akik albérletben laknak, és úgy járnak iskolába, szerinted? :)
2009. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A nagymamád valószínűleg régimódi felfogású asszony, és az zavarja, hogy nem esküvő után költözött hozzád a barátnőd. Elmúltál 18 éves, elvileg akár házas is lehetnél, a sulit az sem érdekelné. Pl. vannak, akik munka mellett végzik a sulit, idősebbek, mint te, nekik se mondják, hogy váljanak el, vagy nincs érettségi... :D
2009. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Az együtt élés amúgysem automatikusan élettársi kapcsolat. Szóval nyugodtan lakj, élj együtt a barátnőddel, emiatt nem rúghatnak ki az iskolából.
2009. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagy probléma. Mivel nagykorú vagy, rád csak az iskola házirendje lehet kötelező, amennyiben nem törvénytelen, vagy nem csorbítja alkotmányos jogod. Nálunk is gond volt a Gimi végén, amikor 18 után rágyújtottunk a kijelölt helyen, és kocsival, motorral kezdtünk járni. De az iskolán kívüli életedbe ily módon nem szólhatnak bele. Elvileg ugye nem is szereznének tudomást róla.
2009. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elméletileg nem, de hány éves is a barátnőd?
2010. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19. :) Fél évvel idősebb nálam.
2010. febr. 9. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!