Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van (1 az 1-hez az én tulajdon...

Van (1 az 1-hez az én tulajdonom) egy lakásom és a fiam külföldön él évek óta, de ide van bejelentve már régóta. Nemrégiben bejelentett másokat is is. Milyen törvény ez, hogy nem lehet kijelentei őket, de ő minden további nélkül bejelenthet akárkit?

Figyelt kérdés
Elmentem kijelenteni (nyomós okaim vannak rá /adósságai. Behajtók stb. /, nem részletezném) a csaj azt mondta, hogy nem jelenthetem ki csak ha Ő aláírja a papírokat. Nos ő biztosan nem fogja csak hogy még nehezebb legyen nekem. + Ott kérdezgetik hogy miért akarok rosszat a fiamnak. Ezt nem nagyon értem hogy mi közük van egyáltalán az egészhez.

2013. jan. 28. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Mint kiderült a fiam bejelentett másokat idézem a csajt aki az ügyeket intézi "nagyon meggyőzően kijelentette, hogy az ő lakása" így tehát tulajdoni lapot sem kért tőle.... azt hittem lefordulok a székről."


Fordulj panasszal a feletteséhez és be is perelheted őt és a hivatalt!

2013. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Kitöltöttem most egy papírt azt mondta egy hónap múlva jön valami levél majd ezzel kapcsolatban.... kíváncsian várom."


Ez nem így megy, ha megjelensz a tulajdoni lappal, azonnal elintéznek minden a javadra. Ez se stimmel, ez a 30 napos határidő, ez nem a normális hivatali eljárásrend ebben az ügyben!

Azonnal lépj valamit!

A nevét nyilván tudod, tégy feljelentést a rendőrségen ellene!

2013. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"1. Irány a földhivatal, kérsz egy tulajdoni lapot, megnézed ki van bejegyezve.

2. A tulajdoni lappal irány az okmányiroda, és megnézed, ki van bejelentve.

"


Nem kell, nyilván van otthon a tulajdonosnak adásvételi szerződése.

2013. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Olyan törvény hogy palira vesznek.Szerintem az ügyintéző hölgyet csapdosd szájba.Te vagy a tulaj,te döntesz...nem az ügyintéző csajszi vagy a fiad.Mi a jó isten köze van hozzá.???..azonkívül ilyen nincs,hogy meggyőzően mondta a fiad hogy az ő tulajdona.Erre nem adnak bejelentési jogot.A csaj is benne lehet,úgyhogy légy határozott, ha hátráltatni akar az ügyintéző emlegethetsz más hatóságokat is akikhez panasszal fordulsz,ha nem jelentheted ki a fiad és azokat akiket oda minden jogalap nélkül bejelentett...
2013. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nha jó, két szép szememért akkor én is kapok egy lakást :)) vagy mi van itt? NEM-NEM. Valami tényleg nincs rendben. Fordulj más személyhez, feletteséhez.

És mondd meg a nőnek, hogy a saját dolgával törődjön, nem családterapeuta. Az a kettőtök dolga, hogy kinek milye, miért, mikor és hogyan csorbul.

2013. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10-essl egyet értek.


én most már azt is megnézném, hogy a lakás még a nevemen van-e....

2013. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mind ugyanazt mondtuk, nem érdemes egyet kiemelni, hogy csak az mondta jól.:)
2013. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!