Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segitség nem fizetet ki a...

Segitség nem fizetet ki a fönököm mit tudok tenni? nem utalta el a multhavi bejelentett béremet sem, mit tudok tenni ez ellen? Hivatalossan kellene utalni? Van valami törvény rá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először beszélj a főnököddel. Ha azt tapasztalod, hogy szándékosan nem akar kifizetni, akkor jelentsd fel a rendőrségen. Ha bejelentett munkahely akkor szerintem simán melléd áll a törvény ebben.
2012. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Hogy mit tudsz tenni? Semmit... Ha nem mutat hajlandóságot, nincs esélyed. Én tapasztalatból tudom, hogy a bizonyítékaim ellenére, nem vonták felelősségre nem kaptam meg a pénzem. Tudta, hogy kinek, melyik zsebébe kell pénzt tömni, hogy eltussolhassa az ügyet. Nekem csak negatív tapasztalatom van azokkal a szervezetekkel amiknek a jogainkat kéne képviselni. De sok szerencsét kívánok neked!
2012. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amugy igen szándékossan nem akar kifizetni de akkor sem hagyom anyiba nekem 120 E forint az oriási pénz :S hol ott neki ez csak egy morzsa... minden megfogok tenni annak érdekébe h megkapjam a pénzem ha nem akkor eröszkkal..
2012. aug. 19. 22:39
 4/4 anonim válasza:
Hogyan alakult végül az ügyed? Megkaptad a pénzed? Remélem, hogy igen. Örülnék, ha megírnád. Minden jót! :)
2013. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!