Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefújtam paprika spray-vel,...

Lefújtam paprika spray-vel, feljelentett. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Múlt 7végén buliból jöttem haza,egy srác követett meg erószakoskodott velem h menjek vele vissza v a kocsijához. Már a buliba is zaklatott.

Én megijedtem és lefujtam paprika spray-vel. Ő bement a korházba és azt mondta ott h ok nélkül fujtam az arcába. A korház megtette a feljelentést. Kell mennem majd a rendőrségre 12.-n. Ügyvédet fogadjak?


2013. febr. 6. 13:08
 1/10 EagleHUN ***** válasza:
100%
Szerezz tanúkat akik látták hogy erőszakoskodott veled, vagy hogy mi történt amikor lefújtad. És igen jogsegély szolgálatra bemehetsz és kérdezhetsz ügyvédet ingyen, ott akár még segítenek egy ilyen esetekre szakosodott védőügyvéd elérésében is.
2013. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyedül indultam el,de a buliba barátok látták h nem hagyott békén. Tapizni akart meg táncolni rángatni hiába mondtam h nem.
2013. febr. 6. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana.

Ha voltak tanúk, őket is érdemes lenne felkutatni, esetleg helyiek, a pultos/mixer/dj stb, vagy őket megkérdezni, hogy valaki más tudja bizonyítani, aki a közelben volt.

2013. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel te is a srácot, hogy erőszakoskodott veled, és önvédelemként lefújtad, és még van képe feljelenteni téged. A pert megnyernéd.
2013. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez más.

Ezért még őt csukhatják le. :D

Lehet, rosszul tette, hogy feljelentett, mert még tanúk is voltak.

2013. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi. Mi lenne?
2013. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

" A korház megtette a feljelentést."


Mért tette volna meg? A kórház kizárólag az életellenes cselekmények, valamint súlyos testi sértés esetén tesz feljelentést. Polgári peres ügyekbe nem avatkozhat. Téged kissé átkúrtak. :)

2013. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
100%

Mivel a kapszaicin hatóanyagú gázspray-k a kkve alá esnek, így pénzbírságot kaphatsz maximum. Nem a fújásért, hanem azért, mert közterületen birtokoltad.


Ő meg akár börtönt is, nemi erőszak kísérletéért.

Azon múlik, h ki mit hogy ad elő és mit tud bizonyítani.

Rossz esetben téged vádolhatnak meg garázdasággal és könnyű testi sértéssel.

Mindenképpen ügyvéddel menj!

2013. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaid látták hogy erőszakoskodott velem ár a buliban is akkor indítéknak vehető, még őt fogják megbüntetni.
2013. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is lefújtam volna.
2013. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!