Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha népszavazás lenne a marihuá...

Ha népszavazás lenne a marihuána legalizálásáról akkor te mire szavaznál?

Figyelt kérdés

Igen legyen legális.


Nem ne legyen legális.


Én az igenre tenném a voksom mert szerintem feleslegesen tiltsuk,és sokk munkát és pénzt hozna az országnak ami most nem jönne rosszul...



2013. febr. 17. 12:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Így ebben a formában a legyen legálisra. De nem ezzel az egy törvénnyel van a baj. Az összes törvényt el kéne törölni és csak olyan dolgokat tiltani mint az emberölés, lopás, testi sértés, nemi erőszak stb. Tehát a törvényeknek nem arról kéne szólni, megihat e a paraszt egy sört vagy elszívhat -e dzsointot.
2013. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
első egyetértek de mindent el kel kezdeni valahol..
2013. febr. 17. 12:30
 3/30 anonim ***** válasza:
Támogatnám a legalizálást, de csak akkor ha nagyon magas lenne az ára. Más esetben a munkaképesség csökkenése miatt nem támogatom.
2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
Szóval eleve az összes ilyen vicc kategóriás törvényt eltörölném. Egy törvénykönyv ne arról szóljon mikor szabad kimenni pisilni.
2013. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az árra mindennek magas átlag 2000-2500 FT megy ma a fekete piacnak a zsebébe a marihuánából gramonként ami nem olcsó
2013. febr. 17. 12:35
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Én nemmel szavaznék :)
2013. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
meg indokolnád ?
2013. febr. 17. 12:38
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
nem
2013. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is legalizálásra szavaznék.Akkor az emberek nyugodtabban pöfékelhetnének.Aki akarja most is hozzá tudd jutni elég könnyen ezért nem is érdemes tiltani.Gondolom azért illegális mert komoly dealereknek meg a meg fizetett politikus,rendőröknek ez a biznisz.
2013. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Én igent mondanék rá.

Ez a tiltás eddig sem vezetett eredményre, aki akarja most is bármikor beszerezheti.

Ha engedélyezve lenne akkor valóban az államnak is jó bevétel lenne és aki vásárol az is garantáltan nem valami szemetet kap.

/Ráadásul a marihuánáról elterjedt tévképzetek erősen túlzóak, közel sincs annyi mellékhatása, mint ahogy azt sokan állítják./

2013. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!