Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bkv, mire lehet számítani ez...

Bkv, mire lehet számítani ez ügyben?

Figyelt kérdés

Röviden a történet annyi, hogy szeptemberben vidékről Pestre költöztem és egyik haverom felajánlotta, hogy nekem adja a kitöltetlen bérletét! (Mint kiderült a bérlet érvényes volt, májusban vásárolták, de üresen kapta kézbe az illető) Én átvettem, kitőltöttem, majdnem 3 napot utaztam is vele, aztán elkapott az ellenőr. Közölte, hogy a bérleten átvannak javítva a számok, elkobozta, majd megbűntetett 16000ft -re, amit természetesen kiis fizettem egy hónapon belül, aztán valamikor oktorben kaptam egy idézést magánokirat hamisítás vádjával. Elmentem a rendőrségre, de elötte beszéltem a sráccal, hogy most mi legyen aztmondta, hogy mondjam azt hogy: augusztusban vettem jegypénztárban és azt, hogy a bérlet elirás miatt lett átírva így nem lesz az egészből semmi. Megfogadtam a tanácsát! December végén kaptam egy ujabb levelet amiben az állt, hogy 2 hónappal meg hosszabbítják az eljárást. Most a rendőrségtől február 18-án kaptam egy ujabb idézést...


Szerintetek Mire számíthatok?



2013. febr. 18. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mártsd be a haverod, mert marha nagy szarban hagyott, és még segíteni sem akar! Sőt, újjab kamura vett rá - magát mentve - ezáltal, téged még mélyebbre süllyesztve a slamasztikába.
2013. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha nem mártom be, mire számíthatok, valami nagy pénzbírság vagy mi?
2013. febr. 18. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb minden kiderül(het).

Egyébként, miért jó neked, őt védeni? Sokat veszthetsz, ne most légy nagylelkű!

2013. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra számíthatsz sajnos, hogy jól lehúznak anyagilag. A BKV-ból a hamis szerződések meg egyebek címén kitalicskázott pénzt az utasokon akarják behajtani. Ebben a kitalicskázásban nem csak a BKV vezetősége van benne, hanem a rohadt politikusok is. És azok kezében van minden. Így sajnos a rendőrség is.
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tehát max pénzbirság?
2013. febr. 18. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Borsos. :(
2013. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2013. febr. 18. 22:45
 8/8 Neuhauser László ***** válasza:

Százezres nagyságrendben gondolkozz!!!

Esetleg közmunkával ledolgozhatod, de nem biztos

Régen úgy volt, hogy 5.000 Ft = 1 nap 6 órás közmunka

Tehát 100.000 ft esetén már egy hónapot kell ledolgoznod, mert ugye 20-22 munkanap van egy hónapban

2013. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!