Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kerületünkben évek óta van...

Kerületünkben évek óta van "garázsadó", amit nem lakás célú ingatlanokért kell fizetni. Kérdezem: Menniyre igazságos az, hogy a SAJÁT garázsomat használom és fizetek érte, még az aki a közterületen parkol, az nem fizet egy fillért sem?

Figyelt kérdés
Nem a közterület használóknak kellene fizetnie?? A garázsadó összege évek óta egyre több. Idén majdnem 45. 000. -Ft-ot behúznak.

2013. febr. 22. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Lekötve 4-5% kamat van."


Teljesen igazad van, nem is ezért írtam a 0,1%-ot. A fenti vicc miatt említettem, ugyanis ha nem kötöm le, attól a bank még ugyanúgy forgatja, befekteti, beruházza, csak éppen nem fizet érte. :)

2013. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10


Természetesen nem 400 forintot tartok rajta, de általában lenullázom, akkor történik ez amit írtam. Pénz ugyan úgy megy rá, de akkor is tűnik el a használtat miatt.

2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

1-eshez: Ahogy írtam nálunk az utcán NEM kell fizetni, parkolási díjat. Az lenne az igazságos, hogy akkor kelljen fizetni a garázsadót, ha az utcán is fizetni kell a parkolásért.


3-ashoz: Igen közel 45.000.-Ft évente. Ehhez jön hozzá az, hogy a lakás után is fizetni kell "ingatlanadót" (kommunális vagy hogy hívják, meg a kocsi után is a súlyadót.

2013. febr. 23. 08:22
 14/15 SoundscapeToArdor ***** válasza:
Egyáltalán nem igazságos. De mégis mit vársz? Próbálják az embert ott lehúzni, ahol csak lehet.
2013. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Kell pénz.

2. A garázs le van betonozva, így nem mozdítható, mindig látszik. Jó adóalap.

2013. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!