Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sértett vagyok egy ügyben. A...

Sértett vagyok egy ügyben. A rendőrség lezárta, elküldte az ügyészségnek, de arról jött levél, hogy az visszadobta a gyanúsított un. "folytatólagos kihallgatása" okán. Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon unom már, én nem is akartam feljelentést, hivatalból történt meg.

2013. febr. 27. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy miért, azt nem lehet megmondani innen, de valószínű felmerült olyan tény az ügyben (pl új tanú, új bizonyítékok, szakvélemények, stb), amikről az ügyészség úgy gondolja, hogy a rendőrségnek ki kell még vizsgálnia. Esetleg az eljáró zsaruk nem vizsgáltak ki alaposan mindent, vagy bármi lehet.Jó esetben csak egy kihallgatás az egész és megy tovább, de elhúzódhat még jobban is akár.

Milyen bűnügy?

2013. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az évszázad bűnügye, garázdaság. Nagyon kellemetlen, mert a gyanúsított szomszédom, és úgy kell kommandóznom, hogy ne találkozzam vele.
2013. febr. 27. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
az úgy tényleg cinkes, ha ilyen hülyeség miatt kell vacakolnotok, plssz még, hogy szomszéd is :D
2013. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!