Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyjából másfél évig nem...

Nagyjából másfél évig nem tudtam fizetni a TB-t. Azóta nem kerestek meg sehonnan. Rendezni akarom, mi a teendő? Mennyit kellesz utólag visszafizetni? Lehet kérni részletfizetést?

Figyelt kérdés
Jah még annyit, hogy letudom kérdezni valahonnan, hogy mennyi tartozásom van? Vagy háziorvos látja, mióta nincs rendezve? Mert akkor megkérdezném tőle. Köszönöm!
2013. febr. 28. 12:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

kays, Öcsédnek mennyit kellett fizetnie visszamenőleg, és mekkora összeggel törlesztett?

2013. febr. 28. 13:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem, 19 hónapig nem fizetett, erre kért 18 havi részletfizetést.

De megkapta simán, onnantól fizette a részletet meg az aktuális havi járulékot. Közben elhelyezkedett, akkor már csak a részletet fizette.

2013. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"A TB nem egy adó amit kötelező fizetni. "


ez nem így van!

2013. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 JadeBlake válasza:
58%
Nekem nagy szívás volt az egész, mert levelezőn voltam, aztán nem tudtam, hogy úgy nem fizeti utánam a suli. Se a suli, se a háziorvosom nem szólt, hogy nincs TB-m. A NAV megkeresett, kértem részletfizetést, azt válaszolták, hogy felfüggesztik az egészet. Kb egy évről van szó, és küldtek 2 db csekket, hogy ezeken rendezhetem. Szóval, ha adnak is normális részletfizetést, akkor én kimaradtam a sorból.
2014. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!