Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 és fél hete hagytam abba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 és fél hete hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Elvileg másfél hete meg kellett volna hogy jöjjön, de még mindig nem jött meg. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Hallottam már hogy a legtöbb esetben ilyenkor nem áll még be először rendesen a menzesz,nekem már másfél hete késik. Cypromixet szedtem.

Kb. 2 hete nagyon fájt a mellbimbó,azt hittem megfog jönni,mert régebben mindig mikor fájt,azt jelentette hogy hamarosan megjön,de még sem jött...3-4 napja nagyon fájt a hasam alja,úgy fájt mint mikor megjön..de mégsem jött...

Tudom hogy másfél hét még nem olyan "nagy" késés...de meddig lehet ilyenkor várni?vagy mi a teendő?

Tapasztalatok?köszönöm.


2011. ápr. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha volt kockázatos aktus, akkor tesztet mindenképp csinálj. Egyébként tabi után nagyon gyakori az ilyesmi. Vkinek akár egy év is lehet, mire helyrejön...

Ha 3 hónapig nem jön meg, akkor menj el orvoshoz.

2011. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónapig nem jön meg utána, akkor kell csak dokihoz fordulni, mert sajnos ez amit írsz nagyon gyakori a tablettát abbahagyók között.

Nekem pl az abbahagyás után először 37, majd 45 napra jött meg...és nekem a 28. nap környékétől olyan görcseim voltak, hogy azt hittem bármelyik pillanatban megjöhet.

2011. ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy volt e a tabletta abbahagyását követően szex. Ha nem akkor szerintem nem kell aggódnod. Én múlthéten hagytam abba, még két hét kellett volna a menzeszemig, és rá 3 napra megjött, szóval szerintem no para.:)
2011. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző: az amit tapasztaltál még az utolsó megvonásos vérzés volt, köze nincs a normális mensihez. Ha ezek után majd megjön 28 napra, akkor örülhetsz :)
2011. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem én aggódok, hogy bármi problémám lenne..Nem én voltam a kérdező, de azért köszi..:)
2011. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp várj vele minimum 2 hónapot, ha akkor sem jön meg akkor menj vissza a nőgyógyászodhoz. Vannak sajnos olyan nők akik miután abbahagyták a tablettát sokáig nem jött meg nekik és gyógyszeres kezeléssel tudták csak helyrehozni. Sajnos elég sok hátránya van a fogamzásgátló tablettáknak.
2011. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor én biztos kivétel vagyok, mert nekem miután abbahagytam, azonnal visszaállt a régi rendszer mintha sose szedtem volna gyógyszert. Annak szokott gond lenni utána a ciklusával, akinek korábban se volt teljesen rendben és nem követelte ki, hogy alaposan vizsgálják meg. A nők felének nem szabadna semmiféle hormont szedni.
2011. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!