Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve van barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve van barátom, szeretem, de kezd unalmassá válni a kapcsolatunk. Van egy fiú, akit nemrég ismertem meg, tetszünk egymásnak, de nem csalnám meg sohase a barátomat. Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha jobban vonz egy kis kaland, mint a megszokott, biztos pont -amit biztosan fel lehetne dobni valamivel- akkor feltétlenül szakítanod kell, legyen méltóságosan vége, legalább ezzel "tiszteld" meg ha már egy másik fiú miatt dobod...
2011. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
R.banc vagy, az a helyzet. Hagyd ott a fiúdat, nem érdemled meg, h rád pazarolja az idejét!
2011. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért vagyok ribanc? Szerinted ő nem kacsingat másfelé? Alig keres egyébként.
2011. dec. 11. 18:45
 4/11 A kérdező kommentje:
(telefonon, interneten, alig kezdeményez találkozót, stb)
2011. dec. 11. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy ribanc de ha ilyeneken filózol, akkor nem ő az akivel lenned kell. De inkább ne mond el neki, hogy más miatt, tudod a tudatlanság áldásos.
2011. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom miért kell leribancozni mindenkit rögtön , de már nagyon kezd idegesíteni hogy az ilyen kérdéseknél általában az első 3válaszból valamelyik tuti az hogy ribanc...pff-.-


sajnos a kérdésre nemtudom a választ.Szerintem nem kéne az új fiúval lógnod, koncentrálj a kapcsolatra.Viszont lehet hogy ez már nem lesz elég és a kiváncsiság erősebb lesz mint a kapcsolatod.Szerintem ha már más fiúk fel tudják kelteni az érdeklődésedet és itt kérdezed hogy mi a teendő...akkor már te magad is sejted.Szakíts...(ha bírsz)...inkább mint hogy megcsald

2011. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tipikus sztori. menjél csak az új fiúhoz, aztán meg a következő újhoz, majd a legújabbhoz. ez az élet rendje. egy dolgora figyelj oda, ha igazi trendy punci szeretnél lenni: csak akkor dobd az előzőt, ha már megvan az új!
2011. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek, nem lennék és nem is leszek akkora bunkó, hogy más pasi miatt szakítsak vele. Csak zavar, hogy könnyen megtetszik más, és félek, ha találkoznék vele (pl.baráton keresztül) akkor ő többet akar, én nem tudom mit akarok, és megvan a megcsalás. Ez tényleg nehéz, mert nem én döntöm el kibe vagyok szerelmes, hanem a szívem, vagy hogy mondjak...
2011. dec. 11. 19:22
 9/11 Hanariko ***** válasza:
100%
Én se értem miért kell ribancozni, semmit nem csinált. A tetsuét önmagában még nem bűn, pláne ha a pasija is kacsingat másfelé... kérdező vagy kezdj valamit a mostani kapcsolatoddal vagy ha menthetetlen szakítsatok. Ennyi...
2011. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a kedves válaszokat.
2011. dec. 11. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!