Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz lehet a hír, hogy Dániába...

Igaz lehet a hír, hogy Dániában bevezették a mikrochipek beültetését az emberbe?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam pontosan eldönteni, h hova írjam ki a kérdést, szal elnézést ha rossz kategóriába tettem.


Azt hallottam, hogy Dániában bevezették ezt a rendszert, de nem tudok róla semmi bővebbet. Meg tudja ezt vki hiteles forrásból erősíteni? Ha igen, mit lehet tudni erről? Kötelező-e egyáltalán, stb.



2013. márc. 13. 21:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Hát persze, mi sem természetesebb!
2013. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez nem igaz.


Tele lenne vele a média.

2013. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Múltkor még Amerikával hoaxolták, most nem tudom, hogy lett Dánia.
2013. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%

Igaz.

Beletáplálják a chipbe az emberek nevét, hogy melyik fajhoz tartozik, milyen vallású, nemi hovatartozását, hogy szereti-e a zsidókat, járt-e már izraelben, 2010-ben a jobbikra szavazott-e. Aztán beleültetik az emberekbe.

2013. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Mi az a microship? Es milyen céllal ültetnék be?
2013. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
mi az a mikrochip?
2013. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Egyrészt nyomkövetés, másrészt gondolom rajta lennének a személyes adatai, meg akár fizetőeszközként is használhatják. Valaki Amerikát említett. Azt alá tudod támasztani vmi cikkel?
2013. márc. 13. 22:02
 8/39 anonim ***** válasza:
40%

Még csak tesztelték:


[link]


De hamarosan kötelezővé teszik így teljes kontrol alatt leszünk a háttérhatalom által


Persze buta birkák bégessetek csak hogy ez sosem fog bekövetkezni,de majd meglátjátok hogy mi lesz!De akkor már késő lesz összefogni

2013. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
51%

Annyira jókat tudok nevetni az ilyen híreken.

Ha valaki kicsit is járta az elektronikában, akkor nem kezd el rögtön mindenhol nyomon követhető, bőr alá ültetett, apró chipekről fantáziálni...

2013. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
8-as, azért ez a cikk teljesen más típusú dolog, mint amire én gondoltam. A riogatás meg vagy így lesz, vagy sem, nem kell előre inni a medve bőrére semmit.
2013. márc. 13. 22:09
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!