Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy fórumon "trolkodok"...

Egy fórumon "trolkodok" legalább is a tulaja szerint és rendőrségi feljelentéssel fenyegetőzik IP címem alapján, érhet el vele valamit?

Figyelt kérdés

Az ipsét futólag ismerem személyesen is. Speciel a fórumon van Karma pontozás, hogy pluszt meg minuszt lehet adni egymásnak, kb 1000 hozzászólásnál járok és a karma pontszám 120/150 körül van, szóval a mínusz kicsit több, de szerintem spekuláns dolog ez mert ha valaki pikkel rám az több mínuszt adhat folyamatosan, mint ha valaki díjazza a hozzászólásaimat az csak egyet-egyet.


Na az ipse írogat nekem hogy kitilt meg minden, pár napig tiltva voltam, hiába magyarázom neki hogy a hozzászólásaimon nincs mit moderálni belerondít az írásaimba és törölget, holott szerintem semmi kultúrálatlant nem írtam, erre mondtam neki hogy hiába tilt ki úgy se tud mert semeddig sem tart másik felhasználó nevet regisztrálni. aztán mégiscsak pár napra kitiltott aztán pár másik felhasználó néven piszkáltam az illetőt. most azzal jön hogy fel akar jelenteni a rendőrségen.


El tud érni valamit jogi úton ? lehet e belőle bármi gondom ? szerintem körberöhögnék a rendőrök. Spamelésnek nem minősülhet mivel ez egy nyilvános fórum és semmilyen szolgáltatást nem reklámoztam.



2013. márc. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, az egy közösségi fórum. trollkodj nyugodtan. 404 fóruma?
2013. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha magyar vagy nem ganajkodol.Vagy ha igen,nyíltan,MERT TUDSZ BIZONYÍTANI.
2013. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Semmit sem fog elérni.
2013. márc. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Igen, indíthat magánvádas eljárást, ha rágalmazás/becsületsértés megvalósul, mivel nagy nyilvánosság előtt történik. Ezen az oldalon is írtak már több hasonló esetről, keress utána. Amúgy is 5 perc kideríteni ki is vagy. Betelefonálnak a szolgáltatóhoz, lekérik, hogy az adott időpontban melyik MAC címre lett kiosztva az adott IP és az kihez tartozik.
2013. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ukó, te vagy az?
2013. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!