Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha betörnek hozzám a chiroki...

Ha betörnek hozzám a chiroki indiánok és én mondjuk éjszaka fenmaradok hogy bevarjam és lesbol pofanverjem utána meg agyon akko lecsuknak engem?

Figyelt kérdés
meg valami, a vetemenyes kertemet állandóan lelegelik és ugyakarom megoldani hogy 2 keritest teszek köre ami kb 6 méterre van egymástól és a 2 kerítés közé beengedem a nemetjuhaszkutyamat? a saját kifutojan nem kell megkötni a kutyat?
2013. márc. 20. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Most már ha véletlen megölöd,akkor sem nagy a baj.De azért:Ne Ölj!Törd el a lábait.
2013. márc. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Cheeroke
2013. márc. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkorát üss a lábára és a kezére,hogy ki tudjon mászni az ingatlanodból! Amikor átért a kerítéseden akkor búcsúzóul verj rá még egy nagyot és innentől kezdve nincs közöd hozzá!
2013. márc. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tulajdonképp a kezenel fogva berantottam az ablakon amin már félig belogott megrugdostam egy kicsit nem is tudom éppen mitvertem szet a fején mert sötét volt. kivittem és kirakram a kapu elé. aztán 2 napra rá bedobták az ablakom kovel. az umokatesom meg éjjel kiment a vetemenyesre vetta zoldpontba ien alcaruhat és gumilovedekes puskával lőtte a beduint én meg fetrengtem a rohogestol mkkozbe a konyhaablakban néztem őket
2013. márc. 20. 02:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Agyonvered, aztán szőnyegbe csavarva elviszed 30-40km-re, lehetőleg tapasztald ki, hogy merre nincsenek térfigyelő kamerák. Ott kidobod az erdő közepén. A család úgysem fogja azt mondani a rendőröknek, hogy hozzád indult betörni.

Egyébként amit leírsz, az előre eltervelt gyilkosság ("agyonverem"), az nem jogos önvédelem. Sajnos még jelen esetben sem.

2013. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha azt mondod, hogy vársz rá, akkor nem jogos önvédelem, de ha azt mondod hogy éppen aludtál és felébredtél a zajra, az jogos önvédelem. A szavakkal kell jól bánni, ezért hozzák ki a bűnözőket az ügyvédek, mert jól használják a szavakat.
2013. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vadkan01 ***** válasza:
55%
Nálad aztán sok fajta nemzetiség lakik :D
2013. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
laknak itt meg nimandok szinesfemorinetalt buckalakok
2013. márc. 20. 09:16
 9/10 anonim ***** válasza:
azok nem cserokik, hanem dakoták, és nem várod őket, hanem éjjel alszol, felriadsz a zajra, látod, hogy veszélyben vagy, halálfélelmed lesz, és ösztönösen megvéded az életedet
2013. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tehát ha éppen nem alszom éjszaka hanem mondjuk tvtnezek vagy netezek és épen akkor törnek be akko nem daralhatom le?
2013. márc. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!