Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit jelent? Mivel jár ez?...

Mit jelent? Mivel jár ez? Most akkor én fizetek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Bíróságra adtam be a gyerektartási díj emelés iránti kérelmemet,de a költségmentességem elutasították!Állítólag jól keresek,két gyerekemre 12,000 tartásdíjat kapok és van egy kis autóm.

2013. márc. 27. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az országban állítólag mindenki jól keres. Sokak szerint 47 ezer forintból is meg lehet élni.
2013. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért itt szerintem összemostál dolgokat. Nem arra vonatkozik a költségmentességed, hogy a bírósági eljárásért kell-e vagy nem kell fizetned? A gyerektartás más kategória.
2013. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi,hogy a bírósági eljárásért kell-e majd fizetnem?Én vagyok a felperes és nálam vannak a gyerekek,én nem akarok mást,csak a gyerekek érdekeit nézem.
2013. márc. 28. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem igen, azt jelenti, hogy fizetned kell az eljárásért, és nem fogja az állam átvállalni. Ezt biztosra akkor tudod, ha felhívod az irodát, ahova te az igényedet benyújtottad, ahonnan az elbírálásról az értesítést megkaptad, és magyarázatot kérsz.
2013. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!