Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha múltbeli fekete munkámat...

Ha múltbeli fekete munkámat megmelitem a Munakügyi Hivatalban, számithatok utólagos büntetésre?

Figyelt kérdés
Szeretném magam nyilvántartásba vetetni, mint munkanélküli, de ha megkérdik mit csináltam az elmúlt egy évben nem tudom mit válaszoljak, emlithetem az alkalmi munkát? Tudom, nem volt helyes ilyen módon munkát vállani, de rákényszerültem, sikertelenül kerestem rendes munkát és valamiből fenn kellett tartani az albérletet.
2013. ápr. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne említsd
2013. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Papír nélkül úgysem kerül be a rendszerbe. Ha azt mondod hogy maszekoltál vagy valami, azt jobban elfogadják, de szeritnem mondhatod azt is hogy munkát kerestél közben, plusz családi okok vagy egészségügyi okok miatt nem tudtál munkát vállalni, ez is lehet jó indok. De nem csinálnak belöle ügyet.
2013. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg említheted de nem fogja őket érdekelni.
2013. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xarnak rá.
2013. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

És nem is érdekli őket, ők is emberek. A NAV-osok viszont nem lennének olyan megértőek, ők már egy átmenetet képeznek az emberi és egy másik faj között.

2013. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!