Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nem nevetséges egy kicsit?

Ez nem nevetséges egy kicsit?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom fiát (8-10 éves) újdonsült, roma barátaival pillantottam meg az út szélén.

Már mesélte a barátom,hogy a fiát rendszeresen csesztetik a romák és semmit sem tudnak tenni.

Mikor megláttam a 15-20 év közötti cigánygyereket a barátom fiával "befaroltam" eléjük és elküldtem őket a p*csába.Aztán ők is engem.Ment a szóváltás majd beültettem a barátom fiát és hazavittem.

Már nem is emlékeztem az esetre, mikor a barátom háza előtt feltűnt egy piros Lada és egy Zastava.Fedélzetükön 5-5 feldühödött roma állampolgár.

Én éppen akkor akartam indulni, de megvártam,hogy ezek vajon mit akarhatnak.Kiszálltak, köztük az egyik fiatal akit korábban elküldtem a pébe.

Az apja számon kért,hogy én hogy jövök ahhoz,hogy MEGVEREM a fiát és nagyon indulatosak voltak.

Közöltem velük,hogy nem érdekelnek, és velem így ne beszéljen, majd beültem az autómba.Amint becsuktam az ajtót ő már nyitotta volna ki, de sikerült lezárnom.

Azzal gázt adtam és kimentem a főútra, ám 5 perc múlva mindkét autó mögöttem volt és villogtatták a fényszórókat meg dudáltak rám.

Lehúzódtam, ők is mögém, majd elkezdtek kiszállni.Ekkor én gázt adtam és a rendőrségre hajtottam, nyomomban az üldözőimmel.

A rendőrségen várt a család többi tagja akik feljelentést tenni készültek.

Ott volt az elzavart gyerekek közül 2, akiknek vérzett az orruk, meg zúzódások voltak az arcukon.

A rendőrségen, én és a közel 30 fős família szó párbajoztunk egyet.

Hamar ellentmondtak egymásnak a romák, majd a vége az lett,hogy feljelentettem őket, illetve még gyorshajtásért megbüntettek ugyanis mikor a cigányok elől "menekültem" lefotóztak a rendőrök.Persze a romákat nem.(erről most kaptam meg a csekket)

A cigók is felakartak jelenteni engem, de a rendőrök "meggyőzték" őket,hogy ők nem jöhetnek ki jól az elmondottak alapján.(igazuk is volt)


2013. ápr. 15. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mi, az hogy ilyen kitalált sztorikkal fárasztod itt a népet? Az tényleg nevetséges, vagy inkább szánalmas.
2013. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
22%
magyarorszag.. a rendorok is fosnak a ciganyoktol , meg egyebkent is mikor ert barmit is a rendorseg?!... az egesz rendszer egy kalap szar! a ciganyoktol pedig mit vartal? ha egynek beszolsz, masnap 50 en jonnek vissza es az meg csak a fel csalad .. veluk nem erdemes kotekedni, mert nem sok jo lehet belole.
2013. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

blablablabla bla bla

Ja és a válasz : de !

2013. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le kell ütni egyenként mindet mint a szart, és ezt a rendőrök nem fogják helyetted megtenni. Nem értem mit vártál.
2013. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Tehát: egy bunkó tajparaszt voltál egy rakás gyerekkel, és ők ezt nem hagyták, ezért te sértődtél meg? Remélem steril vagy.
2013. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tudok hasonló történeteket, úgyhogy ezen meg se lepődöm...
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"megbüntettek ugyanis mikor a cigányok elől "menekültem" lefotóztak a rendőrök.Persze a romákat nem.(erről most kaptam meg a csekket) "


Talán megkérdezted a cigókat, hogy ugyan srácok ti is kaptatok csekket amikor kergetőztünk?????


Kicsit túlfűtött ez a kérdés nem????


De azért kamu az egész:

Amennyiben te tényleg menekültél és az életed, testi épséget múlt volna ezen bizonyítottan a bíróság eltörölte volna a büntetést.

2013. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!