Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tényleg mindenki érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg mindenki érettebb a koránál? Kezd kicsit nevetséges lenni.

Figyelt kérdés

Akármilyen kérdést olvasok,mindenki azzal jön,hogy 'Én bizony érettebb vagyok a koromnál,ha hiszed,ha nem!'

Kezdem kicsit unni,hogy ennyi okos,tapasztalt,mindenttudóval vagyok körülvéve!


Egy szempontból tudom leszűrni,hogy ki mennyire tapasztalt...a fogalmazásából.Aki tud normálisan írni és beszélni,félreértések nélkül,számomra az nevezhető tapasztaltnak.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. márc. 15. 13:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
érettebbek a koruknál csak épp védekezni nem tudnak:D
2010. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
14%

Szia!

Én érettebb vagyok a koromnál:).

2010. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

A velem egykorú fiúknál érettebb vagyok az tény,de nem vagyok olyan tapasztalt mint egy 20 éves.


15/L

2010. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Na pontosan!Ez meg a másik fele!Ez is kezd unalmassá válni...mindig felbosszant,ha látom,hogy valaki nagynak állítja be magát,de ha belenézünk a múltjába,sok hülyeséget csinált,és még mos is csinálja...egyszerűen kiakasztó
2010. márc. 15. 13:48
 5/37 A kérdező kommentje:

Akkor most összegyűjtjük azokat,akik érettebbek?én nem erre voltam kiváncsi...de ha már jöttök,akkor írjátok le,miért tartjátok magatokat érettebnek a korotokbeliekhez képest,pls!

f/16

2010. márc. 15. 13:49
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden tini azt hiszi,hogy érettebb a koránál. Én is ezt hittem, és elvileg sok téren így is volt.(mindenki ezt mondta ugyanis,szüleim, tanárok, sőt,már oviban is). Mai fejjel már rájöttem,hogy az ember 1-2 év alatt is rengeteget érik, komolyodik. Aztán ha már elmúlik 20 is rájön,hogy bizony mennyire gyerek volt 16-17 évesen is még..nem hogy 14 évesen..majd a mostani kislányok/fiúk is belátják ezt ha valóban felnőnek. Addig meg had ugráljanak, meg bizonygassák, hogy "hú de mennyire nagylányok/fiúk.

22/L

2010. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt hiszi, hogy érettebb a koránál. Én jobb szeretem még tizenkilencéves fejjel is azt gondolni, hogy egy gyerek vagyok.


És amúgy iagazad van teljes mértékben. Nagyon kedvelem, ha valaki ilyen dumával jön, közben meg egy mondatot sem bír értelmesen összerakni.

2010. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
Attól még, hogy 8 éves kisfiú érzelmi szintjén állsz, és külsőd is ezt tükrözi, nem kell másra haragudni. Majd felnőssz Te is egyszer.
2010. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

Én harminckettő vagyok, a férjem is az, és nagyon szeretünk a házban kergetőzni például, mondjuk a Helyszínelők szünetében vacsora után. Ő sokat játszik egy World of Warcraft nevű szerepjátékkal (több karaktere is van), nekem meg az a mániám, hogy más megunt használati tárgyait halmozom fel nálunk (lomtalanítás és turkáló). Saját bevallásunk szerint sem vagyunk normálisak, és nem is óhajtunk komolyak lenni mint egy vakbélgyulladás, mert sok felnőtt ilyen. Nincs túl sok pénzünk, de annyira nem is tartjuk fontosnak (elég ha úgy-ahogy megélünk.)

Szóval mi nem vagyunk érettebbek a korunknál, cserébe a bevállalt infantilizmus fiatalon tart:))))

2010. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az érettség nem azon múlik kedves kérdező hogy ki mennyi hülyeséget csinált a múltjában, vagy csinál most! Minden ember hibázik a különbség csak az, hogy az okos ember ebből tanul, a hülye pedig újra és újra elköveti ugyanazt. A hibáktól leszünk felelősségteljes felnőtt emberek, mert ezekből mindig van mit leszűrni, mindig van mit tanulni... Bizonyos szinten mindenki volt úgy vele, hogy ő sokkal érettebb a koránál, aztán persze huszonévesen rájön mennyire is ostoba volt tinikorában. Én is így vagyok ezzel. Nekem is sokszor mondták hogy mennyire éretten gondolkodok, most már mégis csak nevetek az akkori énemen, mert baromi sok rossz döntést hoztam! Ugyanakkor a legtöbből tanultam... A sors hülye fintora, hogy még mindig kicsit érettebbnek érzem magam mint a korombeliek! :D Na jó nem, az érett szó erre nem megfelelő. Egyszerűen csak a környezetemben mindenki most éli az egész hétvégén bulizós, drogozós, cigizős énjét, amikor normál ember már lassan megnyugszik, én meg sosem voltam ezekre különösebben vevő, amiért sokan megvetnek, és azt mondják nem tudom élvezni az életet, túl komoly vagyok blabla... Szerintem meg egyszerűen csak vannak az életben jobb dolgok is, mint ezek! :)

Azok a tinik, akik itt azt írják "sokkal érettebb vagyok mint a korombeliek" is egyszer majd rájönnek, hogy ez nem így van... persze most mindegyik megmagyarázza, hogy de igen is így van, mert ez és ez történt az életemben ami miatt sokkal érettebb vagyok, de majd 5-6 év múlva belátják ők is! 20/L

2010. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!